Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz ilyen nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz ilyen nőt találni? Melyikre van több esély?

Figyelt kérdés

A: olyan aszexuális nő, aki az intimitásra (csók, simogatás stb.) azért vágyik.


B: olyan nő, aki nem igényli a behatolást, tökéletesen elég neki az orál/segédeszköz.



ma 16:37
A kérdező szavazást indított:
A
B
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha minden más stimmel, tehát olyan szerelmes vagyok a belsőre, külsőre számomra tökéletes férfiba, akkor megbeszélhető, bár szopni így sem fogok, de ha nincs behatolás, gondolom, ez a probléma sem áll fenn.
ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem aszexből több van.
ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a A vagyok
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1

Annak örülnék, de ha nincs, az se tragédia. Segédeszközzel lenne behatolás.


#2, #3

Köszi a választ.

ma 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak aszex párkereső csoportok, nézz szét.
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4, de ezt nem értem. Tehát akkor működik a péniszed, és szopni kéne, csak rendes szex nincs? Ennek mi értelme? Pont a legrosszabb részt hagyod meg?
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
(Lepontozást sem értem mondjuk, ezek szerint az elfogadás + kompromisszum sem játszik.)
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5

Köszi a tippet.


#6

Működik, igen. Nem írtam, hogy impotens vagyok, mert nem vagyok az. Legrosszabb? Sokan szeretik. Amúgy írtam, hogy nem muszáj.


#7

Én nem pontoztalak le.

ma 18:28
 9/11 anonim ***** válasza:
De elárulod, miért nem lenne rendes szex? Engem az impotencia nem zavarna, de ez így elég fura. Nem akarok a legrosszabbra gondolni.
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Mert a rossz szex miatt elhagy/megcsal, ha kell neki a behatolás.

Mi a legrosszabb? Kíváncsi vagyok.

ma 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!