Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki 3 evvel ezelott...

Ha valaki 3 evvel ezelott drogozott akkor melyikre tobb az esely?

Figyelt kérdés

Arra hogy mar nem drogozik vagy hogy mégjobban?

Nem tudom milyen drog egyaltalan nem ertek ehhez, annyit tudok hogy olyan amit fel kell szivni.

Nem tudom akkor miert csinalta fiatal fiu volt azota mar 24 eves.

Normalis elete van, semmi oka nem volt drogozni. Nem tortent azota semmi vele inkabb csak sikeresebb lett, nem tudom csinalja e még vagy nem, de ha akkor csinalta most miert ne csinalna?


tegnap 22:22
A kérdező szavazást indított:
Tobb az esely hogy még mindig
Lehetsegesebb hogy mar nem
13 szavazat
 1/4 Katona Dius ***** válasza:
Ismerek pár embert, aki drogozott egy időben. A nagyrésze kinőtte, észhez tért. Sajnos volt, aki túl későn (annyira szétszívta magát, hogy a gyerekei fogyatékosok lettek sajnos). És volt aki azóta sem. Az egyik mai napig drogozik, ha van rá lehetősége. De már annyira nem bírja elviselni senki (szülők, volt párkapcsolatok), hogy az utcán él, kéreget.
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen abbahagyni.

A másik kérdés, őszinte-e veled, vagy nem. Ha titkolózik, susmusol, akkor az már nem normális kapcsolat, drog ide vagy oda.

tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kerülném.
tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg embert ismerek akik 10-en évek után tértek észhez, és abbahagyták végleg. Azóta már majdnem mindnek gyereke van, és családja(vegyesen vannak az ismeretségi körömben férfiak és nők).

Nekem is volt pár alkalmam, mikor külföldön dolgoztam olyan helyen, ahol legális volt, de már nem csinálnám semmi pénzért. Mondjuk én szintetikus szarokkal sosem éltem, azokat elítéltem mindig is. Egyébként én is sikeresnek mondható vagyok.

Kinek kell az, hogy kockáztasson az ember, meg megbízhatatlan alakokhoz járkáljon, bűnszervezetet lásson közelről, stb. Nekem biztos nem.

Kérdezd meg nyíltan, hogy csinálja-e. Egyszer én is jártam úgy, hogy randizgattam egy alakkal, aki azt mondta, hogy ő évente egyszer speedezik...Aha, naponta egyszer, és mindent, nem csak azt. Ott vágta el magát nálam, mikor elém jött totál készen autóval. Mondtam is neki, hogy szevasz.

ma 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!