Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 33 éves nő régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 33 éves nő régebben évekig drogozott annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek az említett lánnyal és mondta,hogy régebben évekig drogozott(kokain,lsd,herbál). Munkája mindig volt annyira nem merült bele,hogy egész nap. Ez akkor volt amikor külföldön dolgozott és állítólag hazajött és egyből lerakta és azóta se 3éve. Nekem fura ez ,mert én még csak ki se próbáltam
2023. máj. 28. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha sokat csinálta, annak lesznek nyomai a személyiségében, de észre fogod venni.
2023. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én 5 évig voltam alkoholista huszonéves korom elején. Értsd: napi több üveg bor, plusz semerre nem ment az életem. Aztán abbahagytam, elkezdtem járni terápiára, most 5 éve tiszta vagyok. Senki meg nem mondaná miben voltam. Nyilván a lelkemet kellett főleg rendbehozni, az ivás csak a felszín volt.
2023. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tgt ***** válasza:
81%
Megvan az esélye, hogy bármikor visszaesik.
2023. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Újra hozzá nyúlhat, elég, hogy nincs toppon lelkileg, vagy személyiségzavara is lehet. Kár bele fogni szerintem az ismerkedésbe, nemhogy elgondolkodni rajta, kérdést rakni fel.
2023. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Ha femcel,akkor narkóznia sem kellett és már a lehető legrosszabb állapotban van
2023. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem egy unalmas penèszvirág legalább.
2023. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Előfordulhat, hogy a kp i idegrendszer e miatt kimerültebb, s a nemalvás, vagy extra stressz, pl hozzátartozó halála, m.hely elvesztése, ilyesféle helyzetek jobban lemerítik őt, mint egy olyat, aki nem pörgette szét magát szerekkel. Ezt pszichiátrián gyógyszerekkel tudják helyrehozni, de lehet, sosem jön elő. Decláttam a fentit. Illetve szorongásos, pánikszerű pszichés tünetekhrz is volt szerencsém olyannál, aki már 7-8 éve nem nyúlt semmihez.
2023. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát az lsd, 5-10-15 év múlva is képes beütni. Akkor is ha csak egyszer használta az ember. A többi ha nem volt durván függő, akkor az ember simán lerakja.
2023. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Ezek közül pont az LSD a legkevésbé veszélyes.


Magára a kérdésre pedig nem lehet ennyi alapján válaszolni.

2023. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Ne hasonlítsuk az alkoholhoz, ég és föld. A kokain sajnos előhozhat lappangó mentális betegségeket,pl.skizofrénia,főleg a paranoid fajtát. Kokóhasználóknál évekkel később is sokszor ‘kattan’ valami, üldözéses vagy más téveszmék jöhetnek elő, tikk, pánikrohamok.

Nagyon közeli hozzátartozóm esete alapján…

2023. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!