Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 33 éves nő régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 33 éves nő régebben évekig drogozott annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek az említett lánnyal és mondta,hogy régebben évekig drogozott(kokain,lsd,herbál). Munkája mindig volt annyira nem merült bele,hogy egész nap. Ez akkor volt amikor külföldön dolgozott és állítólag hazajött és egyből lerakta és azóta se 3éve. Nekem fura ez ,mert én még csak ki se próbáltam
2023. máj. 28. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

"Ne hasonlítsuk az alkoholhoz, ég és föld. "


Így van. Az alkohol a heroint és az ahhoz hasonlókat (oxikodon, fentanyl és társaik) leszámítva minden más tudatmódosítónál veszélyesebb.

2023. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11. Csak mert megéled, hogy szétzűlesszen?
2023. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12


Mit hablatyolsz?

2023. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
Bármikor hozzányúlhat, ezzel jár manipulációs szöveg hazudozás össze vissza mindenkivel kúrás. Tapasztalat, csak pasival.
2023. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!