Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randiznál olyan férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan férfival aki régen drogozott?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2022. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jún. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy "régen drogozott"? S most hol tart?

Ha vénásan heroinozott, vagy kokainozott, akkor nem. Mert azok örökké függők lesznek, s bármikor hozzányúlhat. Lehet 4 év. Ráadásul azok labilisak, van h helyettesítik, s eltitkolják... 10 év... Akkor biztos nem állnék le vele

De ha csak füvezett s már tutira nem, akkor leállnék vele.

2022. jún. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 4-5 éven keresztül extrém módon alkoholista voltam. Megittam minden nap 2-3 üveg bort. Semerre nem haladt az életem akkor.


Most eltelt 4 év, mióta tiszta vagyok és már randizom nőkkel. Nem az első randin, de elszoktam mondani és a többség megértő.

2022. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem exem, úgy indított, h "régen drogozott", de már nem. Összejöttem vele. Fura volt, a semmin dühöngöt nagy ritkán... Aztán elárulta menet közben h ő drogfüggő volt, nem csak szimplán használta. Vénás dolgok is... Ha kisebb stressz érte lehetett látni rajta h szoromg. Aztán előttem használt marihuanat, egyre sűrűbben, kiderült napi 5 szem xanaxxal él. El kezdett egozni stb... Utólag kiderült nem szokott le csak helyettesíti más droggal a keményebbet. Havi 200 ezret erre költ. Naív embereket gyűjt maga köré, akiken kedvesen uralkodhat, manipulálhat, hazudozhat. Eleinte lehozta a csillagokat az égről, túl széo volt h igaz legyen, aztán megmutatta a fogafehérjét. Elmenekültem. Az ilyenek csak egymást tudják elviselni, normális ember nem... Szóval vigyázz h igazat mond e egyáltalán
2022. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem
2022. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem!!!

Ugyanugy mint a 7es csak nekem gyerekem is van tole.. terhesen pakoltam ossze elegem lett..

Nem dolgozott velem uvoltott adjak penzt.. na az ilyen loje tul magat👋🏻

2022. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem, aki drogfüggő volt, az is marad, csak mindennap imátkozik hogy ne nyúljon hozzá. Ha jó az egzisztenciája, azok többnyire nem tudják megállni mert telik rá, max. eltitkolják. Ha nincs pénze, ideig megállja, majd hazugságokkal pénzt kér, titkolva rákölti... Én ilyenekben nem bízom.

Max havonta teljes laborvizsgálattal hinném el, hogy már nem drogozik...

2022. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!