Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők.Nektek számít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Nektek számít ha egy nektek udvarló férfi,volt e például börtönben vagy drogozott e? Vagy ez már a múlt,sőt izgi is lehet a mai világban. Szerencsére nem rólam van szó.

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok kizáró tényezőt elvetettem már az évek során, mert ahogy idősödtem, már nem is látszottak olyan kiábrándítónak, de van, ami még mindig abszolút kizáró ok nálam. Nagyon nem gerjedek arra, ha valaki börtönben volt, ez azonnali kizáró ok lenne. A drog is kizáró ok, de ott még el tudok képzelni olyan lila ködöt, amikor ezen felül tudnék emelkedni, de a börtön és az állatok iránti közöny és kegyetlenség nálam azonnal véget vet minden közeledési kísérletnek. Fiatalkori nagy plátói szerelmemet löktem el magamtól akkor, amikor hosszú évek után végre észrevett, mert megtudtam, hogy belerúgott a kutyájukba.
2021. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindkettő abszolút kizáró ok.
2021. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy számít, kizáró ok lenne. Nekem ez sose volt és sose lesz izgi.
2021. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Attól függ, miért volt börtönben. Nem lehet egy lapon venni egy utcai lopást meg mondjuk a pedofiliát.
2021. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Borton abszolut kizaro ok

A drog - ha az fu akkor nem - a tobbi igen

2021. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam a cigi és a túl rendszeres alkoholfogyasztás is erősen kizáró okok.


Meg ha nem elég kockázatkerülő, ami sok mindenből lehet mérni, onnantól, hogy a korábbi kapcsolataiban mikor tértek át a gumi nélküli együttlétre, odáig, hogy hány évente jár vérvételre, azon keresztül, hogy a bevételének hány százalékát takarítja meg stb.


A börtön és a drog tuti kizáró tényező...

2021. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha fehér fickóról van szó akkor nem számít semmi sem.. ha sötétebb árnyalatú akkor lehet a megtermett jóság is , akkor is mást látnak bele az emberek..
2021. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A börtönt én nem tudnám tolerálni. A drognál se, ha függőségig fajul. Ha csak kipróbálta, az nem gond
2021. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Börtön - Fúj ez kizárt. Biztos nem kezdenék börtöntöltelékkel.

Drog - Na most ha fiatalon egyszer,kétszer kipróbálta szerintem az nem akkora bűn . Nyilván egy rendes drogossal sem állnék össze.

2021. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!