Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek hány udvarlótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek hány udvarlótok volt 2018-ban?

Figyelt kérdés
Vagy ha udvarló nem is akkora simán csak olyanok akik bepróbálkoztak nálatok?Volt akivel összejöttetek?

2019. jan. 6. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
A férfitöbblet miatt egy csúnya lánynak is összejön 400 egy évben, szóval nem hiszem hogy számolják.
2019. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Én 4 éve párkapcsolatban vagyok, szóval nem jöttem össze senkivel újonnan. 2 férfi volt, akiknél érezni lehetett, hogy pozitív megerősítésnél talán lehetett volna valami.
2019. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem volt egy sem
2019. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Kettő. Egyik egy kiállítás megnyitón szólított le, beszélgettünk, de én nem akartam többet, nehezen vette tudomásul. A másik pedig a munkahelyen történt, azt is hamar rövidre zártam, onnan nem ismerkedek.
2019. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

#1: 400 persze..te nem vagy normális :D


Volt egy pár, 10 körül.

2019. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Tinderen 400 match és úgy havonta kétszer-háromszor megszólítanak valahol, pedig nem járok bulizni éjszakai szórakozóhelyekre és úgy érzem viszonylag keveset mozdulok ki otthonról.


Nem tartom magam különösebben szépnek, inkább olyan átlagosnak, igaz nincs rajtam túlsúly, próbálok nőiesen öltözködni és kinézni és hosszú hajam van.

2019. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem volt egy sem.
2019. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Persze...400.....


Kifejezetten udvarlóm egy sem. Azt hiszem 2 volt, aki akart is volna többet, meg 1, aki kikezdett velem. Utóbbinál én is próbálkozom, de eddig még nem alakult fejlemény.

2019. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

A tinder match az NEM udvarlo.

Es nem volt egy sem. Nem vagyok fent tarskeresokon es hozzam nem jon oda senki.

2019. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs udvarlom nem a középkorban vagyunk már szerencsére

Nem várom el hogy udvaroljanak nekem. Mindkét félnek egyenlően kell lépni a másik fele hogy legyen valami

2019. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!