Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek hány udvarlótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek hány udvarlótok volt 2018-ban?

Figyelt kérdés
Vagy ha udvarló nem is akkora simán csak olyanok akik bepróbálkoztak nálatok?Volt akivel összejöttetek?

2019. jan. 6. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Hozzám csak kéregetni jöttek. "De szép vagy, van egy kis -"NINCS"- apród? oké, attól még csinos vagy" 😂😂
2019. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%

"A férfitöbblet miatt egy csúnya lánynak is összejön 400 egy évben, szóval nem hiszem hogy számolják."



Nincs férfitöbblet, évi 400 sem, ha a dugni akaró hülye gyerekeket és azokat, akikkel egyedül is ezerszer jobb nem számítjuk, akkor kevés marad, és ezen kevesek között kell lennie annak, akivel kölcsönös a vonzalom és minden egyéb is stimmel.

2019. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó barátnőm kicsivel kevesebb, mint másfél éve tinderezik és 1700 matche van, nem törli a régieket sem. Ő sem modell szép.
2019. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Najo az első nagyon nagy baromságokat ír, nem tudom miből gondolja, de hogy nincs semmi igazsag alapja az biztos. Nekem 4 volt 2018-ban,aki beprobalkozott.
2019. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
1 volt xd
2019. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Kettő. Az egyikük túl fiatal volt hozzám (fiatalabbnak nézek ki legalább 7 évvel), a másiknál az első találkozón kiderült, hogy nem épelméjű. Remélem ez az év jobb lesz.
2019. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban élek, így nem veszem komolyan az ilyesmit, de ha meg kéne számolni akkor olyan, aki személyesen is ismer, és élőben kezdeményezett, 2.

Ha azt is beleszámítom, hogy hányan szólítottak le az utcán, vagy írtak neten, akkor összesen olyan 5-6, ami komolyabban megmaradt, lehet, volt még.


átlagos lány vagyok

2019. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jaa hogy az is számít ha facebookon ír rád?:0 akkor kb 10.. de akit élőben is ismertem az olyan 3. Egyikük az exem (lány), valaki akinek tudom hogy tetszettem (lány) és a pasi akivel most kavarok.
2019. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!