Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Jelenleg mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Jelenleg mennyi udvarlótok, hódolótok van?

Figyelt kérdés
Azok közül melyik milyen? Hány százaléka kb. akivel kezdenétek valamit?
2018. júl. 8. 12:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az asszonyokat kihagytam a felsorolásból :D
2018. júl. 8. 12:46
 2/20 anonim ***** válasza:
Nulla :D
2018. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Jelenleg 4 férfi írogat folyamatosan :D

Ebből egynek barátnője egynek meg felesége van.

2018. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Páromon kívül nincs senki.
2018. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
A férj szàmít? Mer' akkor egy.
2018. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ki az, akit ide soroltok? Vagy mitől számít valaki udvarlónak? Én többre számítottam, hogy a nők tele vannak hódolókkal.
2018. júl. 8. 13:06
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

0 és 0 és 0.

kínomban röhögök :D

Jelenleg egy sincs. Mostanság még az az egy is eltűnt, akivel azt gondoltam lehet valami köztünk.

2018. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
hát nem mindegy milyen nőkre gondoltál kedves kérező... :D
2018. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%
Akik írtatok, azokat is beleszámoltátok, akik "fuuhh mekkora lúzer mit akar egy ilyen?" kategóriába esnek?
2018. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Ketto, de ebbol az egyik az exem akivel nem akarok semmit mar, a masik meg akivel epp komolyabban ismerkedem...


Igaz, en duci lany vagyok. A modellszepsegu baratnom nem tud kb sehol megfordulni ugy, h ne akarja felszedni vki, sokszor a bankkartyajarol nezik le a nevet meg vasarlasnal is, es jelolik be fbon.


Meg mondjuk egyik nyaron, mikor fogytam 10 kilot engem is tobben megneztek es hivogattak randira. De azert ahhoz h koruldongjak az embert eleg jol kell kinezni...

2018. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!