Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi és egy nő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi és egy nő ha összefutnak és szólnak egymáshoz, de közben minden ilyen alkalommal folyamatos mosoly van mindkét fél részéről, az gyanus, hogy ott már nem csak szimpátia, hanem vonzalom is van?

Figyelt kérdés

tegnap 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Én még idegenre is mosolygok mert olyan a személyiségem. Attól még nem szimpatikus és nem is akarok tőle semmit.

Majd ha randira kerül sor és aztán párkapcsolatra akkor gondolhatod, hogy vonzódnak egymáshoz.

tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én mindenkire mosolygok, ez a fejem alapbeállítása.
tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok emberre mosolygok, pláne ha munkámat is érinti.


Persze van egy tündéri kolléganőm akinek nagyon édes arca van , már csak azért is mosolygok mert kicsit felvidámít.

tegnap 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. A szimpátia bőven garantálja a mosolyt.
tegnap 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hát, én ha jó kedvem van mindenkire mosolygok de ez emberfüggő szerintem 😊
tegnap 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!