Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szórakozik azzal egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik azzal egy nő még az első találkozás előtt, hogy folyamatosan lemondja a randikat különböző okokra hivatkozva ahelyett, hogy egyből nemet mondana?

Figyelt kérdés
a harmadik után persze kapcsoltam és kukáztam, de ez mire jó, hogy szórakozik a másikkal?
aug. 29. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

En azert vagyok így egy pasival mert találkoznék vele szivesen ugyan(tehát igent mondok), de mikor meg jön is valóban vagy nekem kéne indulni, meg rástresszelek hogy ugyse kellek neki csak még nem tudja, ne reménykedjek hagyjuk.


Pl ismerkedtem vagy ismerkedem egy olyannal aki doktorit vsinál épp ez mellett vállalkalozokent is nyomul másvalamiben, tervei vannak koltozni meg minden, teljesen mobilis is, totál értelmes okos ügyes korrekt egyenes, igy egyértelmű hogy amikor vele beszélek adom en is a célokkal tervekkel tele levő ambíciózus okos ügyes nőt, aki lépcsőzik felfelé meg ujabb nyelvvizsgát tervez, meg ugyanugy utálja a féltékenykedést mint ök(nekem bántalmazó exem volt, csak azért..)de kozben meg egy életképtelen pénztelen kétségbeesett lúzer vagyok, persze tudom adni a más nőt, meg reménykedem is abban hogy a pasi néha azért laza is tud lenni baronságokat is mondani akár, vagy tud hülyülni is és talán van egy egyszerűbb énje is, de úgy néz ki, nincs.


Mondtam is már neki kinomban bakker ha beülnénk valahova te kiselőadást tartanál a borokról a minőségrol a fajtákról a zamatrol mint vmi tudományos szakvizsga én meg azon a szinten lennék hogy nekem rozsaszin szívószál kellett volna..


De mindig megbeszéljük hogy de legalább egyszer találkoznánk lennénk egyutt meg ez nem házasságkötés hanem laza valami, ne parázzam már tul, na es itt jön hogy ja tenyleg miert ne lehet lenne egy görbe esténk és lehet jó is lehet ez.

(Itt mondok igeneket)


Aztán közli hogy holnapután itt van megyunk valahova.

En olyankor rájövök hogy pl.kialvatlan is vagyok hajam is tré meg jé mennyi 170 es szexi nö van inkább az utcán..ez mellett is elbujhatnék az mellett is..és jön az hogy visszavonulot fújok.

aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

#1


Nem ez a jellemző.

A csaj simán meggoldolja magát, mert nem igazán tetszik neki a pali.

Ennyike.

aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Az inkább talalkozás után jellemzo.

Ha vki meg alapbol nem tetszik abbol alap a nem is randira.

aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

#1 ugyan. Merd vállalni magad :) Szerintem pont az tetszik neki benned, hogy veled lehetne "komolytalanabb" vagy inkább úgy fogalmazok lazább témákról is beszélgetni. A PhD-s is ember. Tudom, mert én is végeztem. Amikor épp nem volt senkim, akkor is volt, hogy oda voltak értem lányok (1-2t én vettem észre, de volt olyan is akiről úgy hallottam vissza), de én sosem léptem mert nem akartam ebből konfliktust a karrieremben. A lányok meg talán úgy voltak vele, mint te - nem mertek. Szóval legyél bátrabb.


Amúgy a kérdéshez: velem ezt játszotta egy csaj és kb. utólag esett le, hogy csak kihasznál, kelleti magát és csak akkor voltam jó neki, ha a másik programja esett vagy "más nem volt".


Sajnos vannak ilyenek

aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

"A csaj simán meggoldolja magát, mert nem igazán tetszik neki a pali."


Ha ennyire jól ismernénk egymást, nem létezne semmi rossz dolog a világon. Mert ezzel most azt mondod, tudod egy idegen gondolatait olvasni.

aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

4 de ő talál csajokat is simán.

Nem azért ismerkedik mert nem tud vagy nem tudna vagy ne lenne senki. Hanem kb csak mert miért ne.

Kb még az a korszaka megy higy többmindent is kipróbálna a suli is vallalkozás is de még kulfoldre is nyitott(mivel én már azt is nézem néha de csak kényszerbol), még azt az életet éli hogy se a munkája lakhelye nem egy letwlepedett fix vmi, hanem nyitva van a lehetosegre világra, de van vágya megtalálni majd ami valoban bejön, vagy "letelepedni" is, és kb a kapcsolatokkal vagy nőkkel is még igy van, hogy még tapasztal szerintem. Önismeret útja is ez.

Teljesen normális.


De én sehol nem vagyok szintje se belsőben(életkeptelenség minden játszik nálam), se kulsőben mikor van 1001 csaj aki szebb jobb sudárabb üdébb vagy sikeresebb is.


Tenyleg csak ugy birnám ki vele ha iszok, de szerintem amilyen èrtelmesen társalgunk még az ital se hatna semmit hogy lazuljak.

(Voltam már ugy randin hogy inkább vetettem már a pasival vmit inni annyira komoly volt a srác, es hiába ittunk is ugyanugy komoly maradt, en meg ugyanugy vagy untam az egészet (mint vmi állásinterju)vagy nem tudtam átélni se a kikapcsolodást jóérzést sem, teljesen tudtam konrttollálni az agyam is ital mellett is hogy akár össze is dobhattunk volna vmi tudományus vagy filozofiai könyvet is. randin!!


Ebbol tanultam az ital olyan ha rossz társasággal iszol csak lehúz az is a kedvedről és nem épp felemel.


Már a mostani srác is kezdett meglepodni az egészen, (vagy magán?)hogy életében nem ismerkedett még olyan sokáig egy csajjal mint velem randi elott. Erre meg hebegtem habigtam mentegetoztem hogy de most csak ezért nem jó mert hóvége, mkst meg azért nem jó, tényleg csak ez van.(azt már felesleges mondanom hogy a hajam vagy én vagy ezek mert ezekre helybol rávágja amit irtam hogy bakker nem házasodni megyunk felejtsem már el ezeket)


Mostanában már nem is írok neki inkább. De tudom hogy csak 2 szó és itt van..

aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
1. Ki a faxt erdekel hogy doktorit csinal? Muszaj volt kiemelni, ettol most tobbnek erzed magad? Ne mas sikerevel akarj ki tunni mert te erttol nem leszel tobb!!
aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!