Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés lehet párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet párkapcsolatban élni? Nem nyomasztó egy idő után, hogy folyamatosan mellettetek van egy másik ember, akivel kompromisszumot kell kötni és beszámolni arról neki, hogy mit csinálsz? Lehetsz szabad ember egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sosem volt még senkim, ezért kérdezem.

ma 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Egy nyugodtat szarni nem lehet.
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Háát, ez nagyban függ az adott partnertől is. Nekem a mostani párommal jól működik a dolog, mert egyikünk se szeret folyamatosan a másik seggében lenni, csinálunk külön is programokat, és nem csetelgetünk egymással egész nap. Esténként beszélünk videohívásban és heti kb. 3x vagyunk együtt, nekünk ez így jó. Volt olyan pasim is, aki kétóránként hívogatott meg ellenőrizgetett, nekem az baromira idegesítő volt.
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó kapcsolat nem nyomasztó és nem kell beszámolókat tartani és nyilván kereteken belül, de szabad ember vagy.


De a jó kapcsolat kevés :)

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolatban te azt érzed hogy nem vagy szabad és mindenről be kell számolnod az már egy szar kapcsolat. Nyílván beszélek a párommal tudom merre jár de sosem kérem számon mikor hol kivel mit csinált. Kompromisszum nélkül pedig nem működik igazán egy kapcsolat sem.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beszámolni semmiről se, nem a gyermeke vagyok és ugyanúgy én sem várom el tőle. Saját akaratból tudatjuk egymást ha késünk, nincs időnk telózni munkaszünetben és hasonlók.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan kapcsolatban, ahol nagyon hasonlo a ket szemelyiseg, az ertekrend, osszeegyeztethetoek az eletcelok, nagyon keves kompromisszumot kell kotni.

En ilyenben vagyok evek ota, imadom. Egyutt is elunk. Igy mindennap olyan, mintha nyaralni mennénk.

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ilyen gondolataim vannak, annyira kellemes nyugodt és szabad az életem egyedül. Lehetségesnek tartom ha nem szeretek bele valakivel halálosan, ami kölcsönös, akkor inkább egyedül maradok. Én úgy látom ma már egyedül is megfelelő minőségű életet lehet élni nőként is férfiként is.
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha rossz mert viták előfordulnak, de egyébként nagyon jó. Érezni, hogy valakinek számítasz, valaki szeret az egyik legcsodálatosabb érzés a világon. Még a vitákat is hasznosnak tartom bizonyos értelemben mert azt jelzi, hogy nem csak elvagyunk egymás mellett mint két befőtt. Kompromisszumot sem úgy veszem fel, hogy szükséges rossz, igazából szintén lehet hasznos HA ritkán kötsz a másikkal mert annyira egy hullámhosszon vagytok.
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolatban vagyok, szóval nincs beszámolás, elszámolás, nyomasztó helyzet. Azt csinálunk amit akarunk. Mindnekinek van külön programja, meg együtt is. De semmi se fogható ahhoz, hogy este összebújunk és egy jót alszunk, együtt reggelizünk stb.
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Két érett, felnőtt ember nem korlátozza a másikat. Én mindig oda megyek, ahova akarok, azzal, akivel akarok, a párom nem szól bele. Nyilván mondom neki, mert különben aggódna, de ez nem a kontrollról szól.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!