Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz 30 fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz 30 fölött nőként párt találni? 2.5 éve szakítottunk volt párommal, akivel hosszú évekig együtt voltunk. Azóta nem találok senkit, van, hogy megtetszik valaki, elkezdünk beszélgetni, chatelni, de mindig ghostingolnak.

Figyelt kérdés
Interneten nem szeretek ismerkedni, szóval eléggé leszűkül így a kör, de azért 1-2 havonta jön valaki akivel elkezdünk beszélgetni, esetleg eljutunk randira is, de aztán felszívódnak. Már azon gondolkozok, hogy talán velem van valami baj... Nem hinném, hogy a külsőmmel lennének gondok, mert azt sokan dicsérik. 56kg vagyok, 162centi magas, derékig érő rézvörös hajam van, ápolt vagyok, adok magamra, edzek is, és szerintem ízlésesen öltözködök. Aki hasonló cipőben jár, mi a véleménye erről? Mi lehet a gond? Kezdek kétségbeesni.

ma 14:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
12%
Esküszöm nagyon sajnállak! 🤣🤣🤣🤣
ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
58%

"#12 Mert szerinted egy 40 körüli fószernak van arra esélye, hogy tömegesen talál olyan 20-on éves nőket, akik szülnének neki gyerekeket?És ha lelép?Akkor még majd 50 évesen is ezt képzeli a faszi?Hagyjad már..."

jól van már, nem kell egyből háborogni, nem ezt írtam. egy rendezett, korrekt 40 körüli férfinak még reális esélye van egy 30 éves nőnél, és együtt még reális esélyük van családot alapítani. ugyanez nem mondható el, ha a nő 40 éves és a férfi 30.

mellesleg te magad (vagy egy sokra pontozott fórumtársad) is leírta a #19-es válaszban:

"egy 30+-os nő általában vele egyidős, vagy nála idősebb férfiakat keres."

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%

akkor szeress meg interneten ismerkedni.


mintha bemennél egy társaságba és azok közül csak 3 személlyel volnál hajlandó beszélgetni.

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

#22 Hát erről van szó, hogy egy 40 éves férfi sem sokat szarakodhat már, ha családot akar, a legfiatalabb aki számára erre alkalmas, az mondjuk 30-33 éves.

De te nem egészen ezt írtad.

Ezért is nincs semmi értelme annak, hogy ezt ideírtad a kérdés alá.Kicsit sem releváns.

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!