Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz 30 fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz 30 fölött nőként párt találni? 2.5 éve szakítottunk volt párommal, akivel hosszú évekig együtt voltunk. Azóta nem találok senkit, van, hogy megtetszik valaki, elkezdünk beszélgetni, chatelni, de mindig ghostingolnak.

Figyelt kérdés
Interneten nem szeretek ismerkedni, szóval eléggé leszűkül így a kör, de azért 1-2 havonta jön valaki akivel elkezdünk beszélgetni, esetleg eljutunk randira is, de aztán felszívódnak. Már azon gondolkozok, hogy talán velem van valami baj... Nem hinném, hogy a külsőmmel lennének gondok, mert azt sokan dicsérik. 56kg vagyok, 162centi magas, derékig érő rézvörös hajam van, ápolt vagyok, adok magamra, edzek is, és szerintem ízlésesen öltözködök. Aki hasonló cipőben jár, mi a véleménye erről? Mi lehet a gond? Kezdek kétségbeesni.

ma 14:29
1 2 3
 11/24 Lady Beth ***** válasza:
76%
Szabadidődben mit csinálsz?
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
mikor derül ki az életkorod? mindig lepontoznak amikor ilyet leírok, de az a helyzet, hogy amelyik férfi jövőbeli elképzelései közt szerepel mondjuk két gyerkőc, meg előtte szeretné pár évig kettesben jól érezni magát a nővel, meg tisztában van a teherbe esés reális esélyeivel és nehézségeivel, annál a harmincas évei közepén járó nő már nem igazán jön szóba.
ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Eleve kevés az igazán jó, kapcsolatra alkalmas és hajlandó férfi."


Most jöttem egy másik kérdésből, amiket ott olvastam nőktől, ezen ne is lepődj meg....akik olyan stílusban, kifejezésekkel írnak nő létükre, nemhogy párkapcsolatra, de kb még munkahelyi kapcsolatra is alkalmatlanok....

ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
#12 Mert szerinted egy 40 körüli fószernak van arra esélye, hogy tömegesen talál olyan 20-on éves nőket, akik szülnének neki gyerekeket?És ha lelép?Akkor még majd 50 évesen is ezt képzeli a faszi?Hagyjad már...
ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%

"Hiába tudja az ember, hogy ő mit keres, mire vágyna, mi az ami neki kizáró ok, hogyha egyszer nem talál soha olyan embert, akivel van közös metszet.Ennek mi köze az önismerethez?"


Az, hogy fel kéne ismernie egy társasági helyzetben, hogy miben viselkedik furán, ha furán viselkedik. Ahogy másokon is látjuk, ha esetleg túl közel hajol beszéd közben, vagy túl sokat vihog, vagy nem néz a szemünkbe, vagy túl bizalmaskodóan kérdezget, esetleg faggat.


Ezt az embernek saját magán is fel kéne ismernie.


Ha ezeket másokon látom, magamon is. És én tudom, hogy mivel tudok viselkedni, ezért ha valaki offol, az nem rólam szól. Lehet a másik túl közvetlennek tart, de objektíven nem vagyok az. Nem fogdosok, nem faggatózom, megérzem, ha a másiknak egy téma kínos. Ettől függetlenül lehetek az ő ízlésének túl közvetlen.

ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek a #12-essel, bár én még "csak" 27 éves vagyok. Nekem is idén ért véget a kapcsolatom, de ha össze is jönnék egy mondjuk velem egykorú nővel, de ő már szülni akarna, akkor valószínűleg nem lenne belőle semmi, mert én még nem akarok gyereket és szeretnék néhány nyugodtabb közös évet a barátnőmmel/feleségemmel.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

#15 A kérdező kérdése inkább amolyan költői kérdés.

Nem feltétlenül van vele bármi baj.Az is bőven elég, ha mondjuk közli, hogy ő komoly kapcsolatot akar, a másik meg nem, ezért eltűnik.

Ezt azért nem nevezném úgy, hogy a kérdezővel baj van.

Ennyiből nem lehet megmondani.

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
17, én sem mondom, hogy vele van baj, vagy bárkivel van baj, de ha az ember ismeri magát, látja kívülről a viselkedését, akkor ezt ki lehet húzni a listáról.
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

#16 Én meg azért nem értek veled egyet, mert egy 30+-os nő általában vele egyidős, vagy nála idősebb férfiakat keres.

Te 27 éves vagy, tehát alapból nem is a te korosztályodról szól a kérdés.Hanem 35-45 közti férfiakról.

ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
49%
Azért az én korosztályomban is nagyon sok nő van aki már annyira görcsösen akarja a családot meg a gyerekeket minél hamarabb, hogy az eltántorító.
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!