Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 fölött vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 fölött vagyok, és még nem volt hosszútávú kapcsolatom, mennyire reális, hogy még legyen, és megházasodjak, családom is legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elvileg semmi lehetetlen nincs benne, de mégis arról van szó, hogy ez egy teljesen más életforma, mint amit eddigi életemben megszoktam, és már túl vagyok azon az életkoron, amikor az embernek ez az életformaváltás természetesen jön és könnyen alkalmazkodik hozzá. Nem éltem még együtt valakivel, nem osztottam meg az életemet valakivel, nem osztoztam valakivel az ő problémáin is. Nem tanultam meg ezt a fajta alkalmazkodást, másik életébe beletanulást.


Most 32 vagyok. Félek, hogy elszállt felettem az idő. Ahogy nyilván az se véletlen, hogy eddig nem volt ez meg. Rengeteget randiztam, de csak nagyon rövid párkapcsolataim voltak, és abból se sok, mindezt szorongásos betegség miatt. Nagyon szeretnék ebből kitörni, de ehhez olyan minőségi változás kellene, kb. ki kellene, hogy cseréljék a lelkem, ami nem tudom, mennyire reális, hogy eljöjjön az életemben.


júl. 23. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Lehet még, de egyszer saját magad kéne rendbetedd.
júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mitől vagy miért szorogsz?
júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Addig nem lesz "profitáló" hosszú párkapcsolatban részed míg szorongsz. Úgyhogy vagy helyre rakod magad vagy akkor szenvedj mindenféle alakkal rövid ideig.
júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg lehetséges még, de készülj fel, hogy már csak "utánfutós használt" egyedekbe fogsz belefutni...
júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Esélytelen. Teljesen normális, átlagos, különösebb testi vagy lelki problémáktól mentes srácok sem találnak maguk mellé senkit. Ha már van egy aprócska defekted, kvázi lehetetlenné válik a dolog. Maximum valami nagyon szar, a másik, ez esetben a te kihasználásán alapuló, bántalmazó kapcsolatod lehet.
júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjatok már ezzel a "rendbe rakod magad" dumával! Tudjátok hány bipoláris, skizofrén, depressziós, autista, stb. mentális betegséggel élőnek van stabil párkapcsolata?! Kérdező, nem a szorongásod az akadály, hanem a kötődési mintád. Azon tényleg érdemes dolgozni, de nem kell megvárni a maximumot, mert az önmegismerés folyamata egy életen át tart. Szóval még van esélyed.
júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: hogy kell dolgozni a kötődési mintán?
júl. 23. 23:32
 8/16 anonim ***** válasza:
0.5%
júl. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
#6 Vannak olyan szorongásfajták, amik meggátolnak még emberekkel való kapcsolat felvételben is, de akár szoronghatsz azért, hogy kapcsolatra alkalmatlannak gondolod magad, ezért megszakítod a kapcsolataid. Tehát nem feltétlenül igaz... Szociális fóbiával nehéz mindkettő és az átlagos élet is. Szóval, de kell kezelni, mivel pszichiátriai betegségnek számít. Először gyógyszeresen plusz terápia... Gondolom, aztán el lehet hagyni a gyógyszert idővel.
júl. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos 30 felett nagyon nehéz és nem azért mert a férfi ne tudna jó társ, partner lenni, hanem azért mert a szelekció amiből "válogathat" ( azért idézőjel mert a nő választ és nem a férfi ), az teljesen lecsökken 30-ra.


30-ra elkelnek a normális, rendes, igényes, értelmes és csinos nők. Van nyilván "maradék" ( leftover, 2nd hand stb. ), de sajnos ezek a nők tele vannak olyan lelki sérülésekkel ami miatt maximum jóval idősebb vagy 14-20 közötti 60 kilós tinifiúk játszanak náluk, de a 30-as korosztály nem.

Aztán nyilván vannak a kövérek, igénytelenek és a fogyatékosok, de nincs alternatíva.


Ökölszabály: ha egy nő nem kelt el 30 éves korára akkor valami kőkemény baj van vele.

Ökölszabály a férfiakra: ha nem kelt el 30 éves korára, akkor utána simán el tudna csak nincs kivel ( ld. ökölszabály 1 ).


Szóval ez van aranyapám, drága bogaram. Nincs esélyünk 30 felett már. Lefőtt a kávé.



38F incel

júl. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!