Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 fölött vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 fölött vagyok, és még nem volt hosszútávú kapcsolatom, mennyire reális, hogy még legyen, és megházasodjak, családom is legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elvileg semmi lehetetlen nincs benne, de mégis arról van szó, hogy ez egy teljesen más életforma, mint amit eddigi életemben megszoktam, és már túl vagyok azon az életkoron, amikor az embernek ez az életformaváltás természetesen jön és könnyen alkalmazkodik hozzá. Nem éltem még együtt valakivel, nem osztottam meg az életemet valakivel, nem osztoztam valakivel az ő problémáin is. Nem tanultam meg ezt a fajta alkalmazkodást, másik életébe beletanulást.


Most 32 vagyok. Félek, hogy elszállt felettem az idő. Ahogy nyilván az se véletlen, hogy eddig nem volt ez meg. Rengeteget randiztam, de csak nagyon rövid párkapcsolataim voltak, és abból se sok, mindezt szorongásos betegség miatt. Nagyon szeretnék ebből kitörni, de ehhez olyan minőségi változás kellene, kb. ki kellene, hogy cseréljék a lelkem, ami nem tudom, mennyire reális, hogy eljöjjön az életemben.


júl. 23. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

"már túl vagyok azon az életkoron, amikor az embernek ez az életformaváltás természetesen jön és könnyen alkalmazkodik hozzá. Nem éltem még együtt valakivel, nem osztottam meg az életemet valakivel, nem osztoztam valakivel az ő problémáin is. Nem tanultam meg ezt a fajta alkalmazkodást, másik életébe beletanulást"


Ez egy nagyon reális probléma, de mindenképpen jó jel, hogy ez tudatosult benned, így már van is rá lehetőséged, hogy ha úgy adódik akkor tudj rajta változtatni.


Viszont ahogy az első kommentelő is írta, fontos lenne, hogy magadat rendbe tett.

Úgy veszem le az életedben, hogy 30 éves elmúltál és még nem voltál szerelmes, ez eléggé furcsa és biztosan van valami oka.

Ha vágysz a szerelemre akkor én ennek okát próbálnám meg előszőr kideríteni és biztosan pszichológushoz mennék.


30 felett nem áll meg az élet. Nyilván nehezebb mint huszonévesen, de simán megoldható.

júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem lehet rá esélyed, jó, hogy tudsz önreflexiót gyakorolni!


Konzultálj egy szakemberrel!


Minden jót kívánok!

júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az incelnek üzenem, hogy ugyanúgy van valami gikszer a 30 fölött nem elkelt pasikkal is, mint a nőkkel. Az igazán normálisan 30 alatt elkelnek.


Persze ez nem azt jelenti kérdező, hogy ne is lehetne semmi, csak valószínűleg van valami benned amin meg dolgozni kell.

júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12%

"30 felett nem áll meg az élet."


Csak egy "kicsit" lelassul. Akkor már nem az önfeledt bulizásról szól az élet, akkor már jönnek a felelősségek, társadalmi elvárások, stb. Aki nem tud nekik megfelelni, az egyedül marad. Ilyen ez.... Na persze ne búsulj, most még 30 évesen egyedül vagy, majd 40 évesen keress újra társat, amikor a mostani házasságok felbomlanak. Addig marad a magány. :D

júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"hogy 30 éves elmúltál és még nem voltál szerelmes, ez eléggé furcsa és biztosan van valami oka."


Igen, az, hogy nem volt kibe szerelmesnek lenni. A szerelemhez két ember kell.

júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"szorongásos betegség miatt. Nagyon szeretnék ebből kitörni, de ehhez olyan minőségi változás kellene, kb. ki kellene, hogy cseréljék a lelkem, ami nem tudom, mennyire reális, hogy eljöjjön az életemben."

Az orvosod mit mond? Rá hallgass. És minél komolyabbnak tűnik egy kapcsolat, annál inkább legyél nagyon őszinte, ne rángass bele senkit anélkül, hogy tisztában lenne az állapotoddal!

júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!