Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig érdemes várni egy férfira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni egy férfira?

Figyelt kérdés

Egy ideje közelebb kerültünk egymáshoz az egyik kollégámmal. Én 23 éves vagyok, ő 25. Egész sokat beszélgetünk napközben, munkáról, illetve személyes dolgokról is.

Még nem mondtuk ki egymásnak, de érzem, hogy én sem vagyok közömbös számára. Amikor egyszerre végzünk a műszakban akkor néha megkérdezi, h elvihet-e egy darabig az autójával, ha nem kérdezi, akkor én kérdezem meg. Ilyenkor út közben ,,véletlenül" elfelejt lehajtani ott ahol kellene, hogy inkább a hosszabb úton menjünk. Közben meg is jegyzi játékos hangon, h ,,elfelejtett" lekanyarodni és ilyenkor el is szokott pirulni. Próbáltam vele útközben beszélgetni, érdeklődni iránta.

Én munkaidőben próbálok a közelébe kerülni, mindenféle indokkal odamenni hozzá, szóba elegyedni vele, persze nem túl nyomulósan. Napközben is egész sokszor nézzük egymást, vagy kapjuk rajta egymást azon, hogy egymást nézzük. Szerintem mindkettőnknek nyilvánvaló, hogy tetszünk egymásnak. Már egy-két kollegánk is gyanakszik. Mégsem történik semmi.

Persze én is odamehetnék hozzá, hogy elhívjam valahova, de úgy örülnék neki, ha egyszer nem nekem kellene kezdeményeznem. Idáig 2 fiúval volt kapcsolatom, mindkettőnél nekem kellett kezdeményeznem. Pedig szerintem nyilvánvaló, hogy ezek után nem utasítanám vissza, ha elhívna valahova. Hogyan tudnám jobban rávezetni? Vagy ha ezek után nem lép akkor már nem érdemes próbálkoznom?


ma 17:28
 1/9 anonim válasza:
48%
Arra vár hogy te lépj :)
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha elvisz téged haza akkor lehetne az ürügy, hogy szeretnéd a szívességet meghálálni egy hétvégén történő ebéddel, vagy elhívod amiatt moziba, mindegy. Hátha bátorságot nyer belőle és aztán elhív téged ténylegesen randira.
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Egy próbát megér,feldobod az ötletet, mi lenne,ha munkàn kívül elkísérne inni valamit.

Én egyébként úgy làtom,ha te nem lépsz, nem nagyon lesz mersze ezt meglépni, vagy csak baromi nehezen, lassan.Az idő meg csak fogy.

ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne ebédeltesd.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetném tovább ezt. Látni, hogy nincsenek tökei. El is menne tőle a kedvem.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért nem kezdeményez legalább beülést valahová mert "jó kollégák vagytok" mert kollégával kikezdeni nem akar hiába tetszel neki, nem akar ő randizni csak szexelni, vagy annyira nyámnyila típus. Mondjuk az utolsó opció szerintem a legkevésbé illik rá mert elvisz a kocsival és "elfelejt" lekanyarodni. Van benne rafináltság is. Egyszerűen nem akar randizni veled.
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lép - pedig jól láthatóan adod a jeleket -, akkor az szerintem 2 dolgot jelenthet:

- töketlen

- van valakije, kapcsolatban van, házas


Én az utóbbira tippelnék most a leírás alapján.

ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lassan másfél éve ismerem. Biztos vagyok benne, hogy nincs senkije. Úgy kb 3 hónapja tart ez a ,,szemezgetés" egymással, azelőtt is jól kijöttünk, de akkoriban még barátom volt.

Esetleg bizonytalan magában? Kicsit ,,megvan hízva", emiatt lehet bizonytalan? Mostanában elkezdett edzeni is.

De nem értem, ha problémám lenne azzal, hogy nincs kigyúrva, kicsit pocakos, akkor alapból nem is tetszene. Én sem vagyok a legkarcsúbb virágszál, de kövér sem vagyok, szóval nem várom tőle, hogy kockahasa legyen.

Emiatt lehet bizonytalan? (Bocsi a hülye kérdésért, de nem értem a férfi gondolkozásmódot xd)

ma 17:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Egy helyben vagytok. Kell neked önbizalomhiányos, féltékeny?
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!