Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő manapság,aki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő manapság,aki ha meg tudja hogy van pénzem akkor nem lehúzni akar, hanem azon gondolkozik hogy hogy tehetné bele önmagát ebbe a kapcsolatba mármint a pénzzel kapcsolatban valami közös ügybe?

Figyelt kérdés
okt. 20. 06:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Itt szerintem sok tenyezo jatszik kozre. Pl orokolt ingatlant, tobb milli forintot, mennyi idos, mennyit keres, miota dolgozik, mennyi a vagyona.. stb tehat eleg ossze tett dolog.. Azt a ferfit vagy not sikeresnek itelni mert mastol orokolt helytelen, a szerencses a megfelelo szo.. sokan nem tudnanank manapsag 30 evesen sem lakast venni ha csak nem keresnek egyutt havonta masfel milliot..
okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
**Havonta egyutt 3 milliot
okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Lehúzni meg ugye az is jó aki örökölt...
okt. 20. 12:58
 24/29 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kezdenék közös bizniszbe. Egyrészt sokkal nagyobb az anyagi biztonság, ha két külön helyről jön be a pénz, másrészt én nem leszek a párom alkalmazottja, nem hinném, hogy jót tesz a kapcsolati dinamikának. Nem invesztálok "lehet"-be és nem akarnék belekontárkodni "közös tulajdonként" egy már meglévő üzletbe.
okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem kell egyből fecsegni, vagy kérkedni a megszerzett vagyonnal. Te is tudsz tenni ellene, hogy ne akarjanak lehúzni, vagy ha veled már többször is előfordult akkor nem kellene ugyanazt a típusú nőt hajkurászni.
okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hát a legegyszerűbb ugyebár az ha eleve olyant keresünk aki nem azon töpreng hogy húzzon le hanem hogy hogyan tud együttműködni. A kérdés is erről szól. Fenének sincs kedve cigánnyal kezdeni, még akkor se ha fajiilag nem az, csak úgy viselkedik.
okt. 20. 13:29
 27/29 A kérdező kommentje:
" én nem leszek a párom alkalmazottja, " egy kapcsolat nem is erről szól hanem a partnerségről. Jobb esetben legalábbis
okt. 20. 13:43
 28/29 anonim ***** válasza:

27, ha egy vàllalkozásod van, ahol ő dolgozik, te meg a főnök vagy azt úgy hívják, hogy alkalmazott, nem úgy, hogy partner.

De jó lenne, ha megfogalmaznál valami gondolatot, hogy mégis mit akarnál egy nőtől, mi a közös ügy?

okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Lehet valaki társ vállalkozó is. Nagyon az alkalmazotti létben gondolkoztok , miközben én nem erről beszélek.
okt. 20. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!