Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő manapság,aki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő manapság,aki ha meg tudja hogy van pénzem akkor nem lehúzni akar, hanem azon gondolkozik hogy hogy tehetné bele önmagát ebbe a kapcsolatba mármint a pénzzel kapcsolatban valami közös ügybe?

Figyelt kérdés
okt. 20. 06:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%

Nekem speeciel könnyebb lenne az élet ha van párom társam egyutt vennénk házat vagy fizetnŵnk az albit.

És VS valóság: "mindegyik" azt akarná hogy nálam él ingyen. Itt furdik eszik es semmit nem tesz le.

okt. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Nő létemre ugyanazt tapasztalom, mint az 1-es. Rengeteg az életképtelen, gold digger, ingyenélő, anyagi gondokkal küzdő pasi, csak valahogy ez nincs olyan mértékben hangoztatva, mint a nők esetében.
okt. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%
Én is nő létemre tapasztalom. Mamahotelben vagy saját kecoban élnek, a kocsira meg haverokra elvernek 100 ezreket is, a párjukra meg nem költenek semmit semmiben nem segitőkészek nem támaszok, haladni se lehet veluk.(1)
okt. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert ezek a dolgok rejtve maradnak mindig, pedig sok férfi használ ki nőket, vagy érdekből van velük, kapaszkodónak tartja, csak ezt sem a nőnek sem a férfinek nem érdeke hírdetni. A társadalom jobban elfogadja ha pl. egy férfi eltartja a feleségét mert megteheti, mint egy nő tart el egy férfit az cikis pedig ilyen is van, csak lapít mindenki.
okt. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Én lehúzni se akarok senkit, de "közös ügybe" se fogok valakivel, akivel a kapcsolat legelején vagyunk (hiszen most tudtam meg, hogy van pénze), sőt, amíg csak kapcsolatról beszélünk és nem köt össze semmi, addig se. Addig fizetem mindenben a részem (kaja, rezsi, használati tárgyak), meg mindent, ami egy kapcsolattal jár (ajándék, kis kedveskedés, utazás, benzin stb.), de nem veszek vele házat, megyek bele felújításba, veszek fel kölcsönt, vagy ilyesmi.
okt. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%
Ja es tartják is hogy csak kapcsokat hogy le tudjanak lépni addig meg (ki)használni a nőt.
okt. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Jaj "megtudja, hogy van pénzem " és mennyi van? Ezeket a mondatokat eddig még mindig kispénzű pasiktól hallottam, azok görcsölnek, hogy lehúzzák őket. Mondjuk lehet NEM-et is mondani, szal te húzod meg a személyes határaidat és akkor senki nem fog lehúzni.
okt. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
A kérdező azt várja, hogy a nő tegye bele a pénzét a közös bizniszbe, úgy hogy szinte semmit sem tud a másikról.😁
okt. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

Na már itt is van a lottónyertes a gyakorin.

Török Szultán, te vagy az? :D

okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Biztos van.
okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!