Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő manapság,aki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő manapság,aki ha meg tudja hogy van pénzem akkor nem lehúzni akar, hanem azon gondolkozik hogy hogy tehetné bele önmagát ebbe a kapcsolatba mármint a pénzzel kapcsolatban valami közös ügybe?

Figyelt kérdés
okt. 20. 06:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nincs. A nőknek vagy nincs pénze vagy ne ugrik bele ilyen hülyeségbe.
okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Én nem lakás ház satöbbire gondoltam. Amúgy meg ilyet megtesznek emberek párkapcsolaton kivul is, rengeteg a közös tulajdonú cég.
okt. 20. 09:26
 13/29 anonim ***** válasza:
Te fordított esetben lennél a nő cégtársa?
okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Húszéves koromban egy harminc éves férfi azt várta, hogy szponzoráljam a karrierjét. Most azt hiszitek, hogy kamuzok pedig sajnos nem.
okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
13 simán. Baráttal is terveztem ilyet csak aztán nem egyeztek az üzleti elképzeléseink.
okt. 20. 10:24
 16/29 A kérdező kommentje:
De csak azért mert valaki nő még nem fogom azt mondani hogy ő biztos fogyatékos.
okt. 20. 10:24
 17/29 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan képzeli el azt, hogy tegyem bele magam. Dolgozzak a cégénél, mint alkalmazott, de ugyanúgy meglesz tisztán a keresetem, mint egy másik cégnél? Okés.

Adjak ötleteket a vállalkozásához? Okés.

Reklámozzam élőben, neten? Rendben.

Ismertessem meg az ismerettségi körömmel? Ez is belefér.

Legyek társtulajdonos? Attól függ, mennyi ebből a hasznom, a jutalék. Nem szeretem keverni a szezont a fazonnal (szerelem, üzlet).

Én nem húzom le a párom, viszont stabil egzisztenciám van, saját hitelmentes lakásom, teljesen berendezve. Ide költözött be a barátom, felesben fizetjük a rezsit és az étkezést, minden más külön kasszán van. Fordított helyzetben (ha a másik félnél lenne adott minden) is így csinálnám. Viszont eltartani nem tartok el senkit és fordítva sem hagynám.

okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Most akkor az a bajod, hogy bár állítólag van pénzed, de nem találsz olyan idióta nőt, aki hagyja, hogy lehúzd anyagilag?

Mert amit leírsz pont úgy hangzik, hogy neked van szükséged más pénzére, nem pedig fordítva.

okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
17 "Attól függ, hogyan képzeli el azt, hogy tegyem bele magam.". Csak hát ezt nem neki kell elképzelni hanem neked. Ugyanakkor a válaszod többi részéből azt látom hogy ezzel nincs is probléma.
okt. 20. 11:50
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha a közös ügy lehet a szórakozás, utazgatás (felesben fizetitek), akkor sok ilyen nőt találhatsz.
okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!