Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha valaki ennyire nem vállalja önmagát?

Figyelt kérdés

Többször ismerkedtem már neten és én azt gondolom,hogy egy közösségi oldal sokat segíthet a kölcsönös szimpátia kialakításában.Viszont voltak kivételek volt olyan,hogy valaki azt mondta,hogy nincs fent semmilyen közösségi oldalon valamilyen ürüggyel. Most is ismerkedek valakivel és nem nagyon akarja,hogy közösségi oldalon levelezzünk.Csak én gondolom rosszul,hogy ha valaki ennyire nem vállalja magát akkor felejtős a dolog?!Mert valami nem pozitív dolog áll a hátterében...

Ha volt személyes tapasztalatok osszátok meg nyugodtan!


Köszönöm!



2013. febr. 16. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyanok akik tényleg nincsenek fenn sehol. Szerintem a közösségi oldalon bárki csinálhat kamu profilt. Az igazi felvállalás az első találkozón történik meg.
2013. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer nagy nehezen iwiw-en keresztül tudtam meg a másik fél teljes nevét és kerestem rá fb-n. Le is esett az állam. Kapcsolatban volt és a profilképén a barátnőjével pózolt. Egyébként mostanában azt tapasztalom,hogy egyre többen adják meg az fb-s oldaluk linkjét, vagy a teljes nevüket. Ez részben lehet a bizalom jele is.
2013. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Durva, hogy aki nincs fent a Facebookon az már gyanús a többségnek...
2013. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

1: tényleg nincs fennt

2: nem kíváncsi rád

3: MÉG nem akarja minden adatát, képét stb. megosztani veled

2013. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 18:55

Akkor... akkor lehet hogy én nem is létezem? O.o


amugy tényleg tiszta szánalmas...

2013. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lassan már személyi igazolványra is ráírják, hogy "Közösségi oldal: Facebook"...
2013. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


De én arra gondolok amikor valaki fent van,de semmi nincs az oldalán!


2-es válaszoló: Te ismerkedtél vkivel?

2013. febr. 16. 18:57
 8/12 anonim ***** válasza:
99%-ra mondom, hogy én vagyok az, aki miatt ez a kérdés most íródott. Privátban megválaszoltam, de akkor leírom itt is: egyszerű, nem használom, nem vettem hasznát, amúgy sincs sok ismerősöm, aki pedig van, élőben találkozunk úgyis.
2013. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én fent vagyok és nincs semmi az oldalamon. Közben egész helyesnek tartom magam, egyáltalán nem vagyok visszahúzódó, sőt. Képet külön mutatok annak akinek kell, de facebookon nincs, ha be is jelölnek egy képen, elrejtem. Előítéletekre ad okot bárminemű kép, és megszabja kik állnak veled szóba.
2013. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Én fenn vagyok fb-n, de se profilképem, sem semmi adat. Látszólag. Ugyanis úgy vannak beállítva az opciók, hogy egy idegen semmit sem lát az adatlapomon. Sőt, még egy sima ismerős sem. Az ismerőseim csoportokba vannak szedve, és nagyon szűröm, kivel, mit osztok meg, ha egyáltalán megosztok valamit (ritkán szoktam.)
2013. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!