Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk melyik a jobb? Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk melyik a jobb? Ha egy lánynak csak sminkben szép az arca akkor sminkeljen vagy vállalja fel az "eredetit"?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy nem jó a sok smink, meg megijed tőle reggel... De vannak olyan extrém esetek mikor tényleg csak sminkben szép valaki. Szerintetek?
2012. dec. 28. 00:15
 1/8 okoska31 ***** válasza:
ha nagyon elváltoztat a smink, akkor abból smink nélkül lehetnek gondok főleg az elején - inkább a természetes...
2012. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

mutasd mid van aztán kitaláljuk.

ízlés kérdése.

+ közel sem biztos h annyira vállalhatatlan lennél smink nélkül.

2012. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Egy Srác Asszem ***** válasza:

FŐ a természetesség de szerintem inkább sminkelj :D

(ezzel most gondolom sokat segítettem...)

szerintem sminkelj nyugottan csak ne vidd túlzásba :) ha valaki belédszeret nem az arcodba hanem BELÉD szeret szóval nem fog megrémülni reggel :) meg az még távol van h reggel együt keljetek (gondolom mert még nincs pasid) szóval szerintem sminkelj de mértékkel :D

2012. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam gáz a helyzet, én nem vállalom fel magam smink nélkül.

Mondjuk esélyem sincs olyan kapcsolatra,ahol együtt fekszünk le és fel is ébredünk együtt...


^^


shhh


:(

2012. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó szerencsére nincsenek ilyen problémáim. Csak barátommal beszélgettünk róla és ő nagyon ellene van a dolognak, mert szerinte nagyon mű lesz tőle az ember... Dehát anélkül meg senki se veszi észre... :S
2012. dec. 28. 01:39
 6/8 anonim ***** válasza:

én például úgy vagoyk vele,hogy leszarom,hogy mivé pampucolja magát, csak aki alatta van az kell. Ha az eredeti pofa nem tetszik, akkor a hamis állarcba nem fogok csak úgy beleszeretni. Ezért is tartom totál felselegesnek az ilyenféle kozmetikázgatásokat, feljavítgatásokat. Vállaják a nők az eredeti arcukat. aki igazán szép, az smink nélkül is az! Csak maguk alatt vágják a fát, mert egyszer úgyis lekerül a smink, és akkor jön a pofáraesés,hogy júú, én nem is ezt a lányt akartam igazán, hogy néz ez ki. Ha ronda vagy, akkor legalább nem árulsz zsákbamacskát, nem lesz a későbbiekben csalódás, ha meg szép vagy, akkor a smink után csak átlagosnak fogsz tűnni, ez szintén nem kíávnatos. Egy széplány ha simnk nélkül tetszik meg egy pasasnak, aza jó, és az a kívánatos. ÚGy eredetiben. Ha meg sminkelve van ugyanaz a szép lány, ha lemossa, akkor valaimért sokkal átlagosabbnak néz ki, ezzel is csak magának tesz rosszat.

Szerintem férfiszerzéskor nem kéne nekik sminkelniük egyáltalán, úgy volna a korrekt, a férfiak így tudjuk, hogy mit választunk. A smink inkább csak jóval később a nemi élet feldobására ilyen szexuális segédeszközként kéne hogy szolgáljon, nem mindennapi farsangosbálosdit játszani.

2012. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 -as ez nagyon nem így van. Az ember az szinte 80% ban az arc. Egyszerüen 100 emberből 80 simán az arcot nézi, aztán a többit. HA az megfog, akkor lehet még a további részletekben lentebb adni az igényeket. De ha az arc nem tökéletes, izléses, kedvre való, akkor nem nagyon van miről beszélni. Pont hogy egy ilyen lényegi testrészt nem célszerű simnkeléssel "hamisítani" MErt úgyis csak parasztvakítás az egész, semmi több.
2012. dec. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már a kérdés is hülyeség. Ki mondja meg hogy szebb akkor a lány? A természetességtől nincs szebb. Nem beszélve arról hogy egy idő után teljesen tönkre megy a bőr a sok vegyi anyagtól.
2013. nov. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!