Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha valaki ennyire nem vállalja önmagát?

Figyelt kérdés

Többször ismerkedtem már neten és én azt gondolom,hogy egy közösségi oldal sokat segíthet a kölcsönös szimpátia kialakításában.Viszont voltak kivételek volt olyan,hogy valaki azt mondta,hogy nincs fent semmilyen közösségi oldalon valamilyen ürüggyel. Most is ismerkedek valakivel és nem nagyon akarja,hogy közösségi oldalon levelezzünk.Csak én gondolom rosszul,hogy ha valaki ennyire nem vállalja magát akkor felejtős a dolog?!Mert valami nem pozitív dolog áll a hátterében...

Ha volt személyes tapasztalatok osszátok meg nyugodtan!


Köszönöm!



2013. febr. 16. 18:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem tudom miért ilyen fájdalmas hogy nincs rólam semmi meg kép sem.

talán, mert nem szeretek fotózkodni, mert élőben vagyok egy 9/10-es nő, képeken viszont kb. 3-as, annyira nem vagyok fotogén?

vagy mert úgy gondolom, hivatalokon és rendőrségen kívűl senkinek semmi köze a szeméyles adataimhoz?

márpedig ezek nélkül nem sokat lehet kirakni oda

van egy mém a profilképem helyén, kiírtam 2, aggresszív kismalacos viccet, aztán örülön a farkának hogy visszajelölöm - és madj megírhatja mikor találkozzunk élőben.

pont mert neten bármit odakamuzhat nekem, személyesen meg nehéz 190 centinek hazudja magát, ha alig 150 :D

ha volt pár randid netről szedett szerzeményekkel, rég tudnád :D

2013. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, biztosan van, aki nem szívesen adja meg az ilyen elérhetőségét, én se feltétlenül tenném meg, előbb el kell hogy nyerjék a bizalmamat, ami nem könnyű. Másrészt olyan is lehet, aki pl. nem "facebook-függő", vagy pl. azért nem szeret fent lenni, mert állandóan ráírnak olyanok, akikkel nem akar beszélni stb. De biztosan van olyan is, aki szimplán nem szeret pl. facebookon levelezni, mondjuk én sem nagyon. Nem tudom, miért, de így van, inkább e-mailt írok. Szóval szerintem ne gondolj feltétlenül rosszra, az igazság meg úgyis csak egy személyes találkozón derül ki.
2013. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!