Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
Egy olyan 20 éves lánnyal, akinek a legjobb barátnőjéről kiderült, hogy mindig úgy lép be a következő kapcsolatába, hogy azzal a csávóval csalja már az előzőt, akivel szakitani fog. Ez már elvileg előfordult vagy 6szor. Bár a barátnőjéről van szó, és nem róla, de érdekel szerintetek mennyire lenne ez redflag hogy ilyen a legjobb barátja neki.
tegnap 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Millió haverom van, aki piál, és van aki alkoholista. Én nem iszom egy kortyot sem. Mostantól ilyen alapon tagadjam meg őket?
tegnap 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen, mert nem néz ki jól, hogy piásokkal barátkozol. Az alkoholizmus sosem jó.
tegnap 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%

Személy szerint nem mert a egyforma, hasonló értékrend fontos mint barátságot, mint párkapcsolatot illetve.

Nem voltak soha pasievő barátnőim és nem is lesznek. Elfogadom, hogy mindenki úgy éli az életét ahogyan szeretné és nem is nézem le őket, de nem tudnánk jól kijönni mert a különbségek előjönnének.

Drogossal, vagy valláskárosulttal sem barátkozom, járok mert nincs egymáshoz közünk.

tegnap 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem.van erről tapasztalatom. Így zéró redflag.

Egyik csaj a hagyományos párkapcsolat és családmodell mintapéldája, legjobb barátnője meg egy ordas rbanc, aki csak azért házasodott össze az aktuális kanjával, mert a normális lány is megházasodott, cserébe azóta is csalják egymást fűvel-fával 😃


Én nem tudom hogyan lehetnek ők legjobb barátnők, mert ez a párkapcsolati hozzáállás tényleg feltételezné, hogy nagyon más személyiségek, de valahogy mégis működik.


(Vagy B, hogy krrrvajól titkolnak valamit)

tegnap 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Egyik barátnőmnek megszámolni sem tudom hány pasija volt már. A legtöbb nevére nem emlékszem. Ehhez nekem mi közöm? Nekem férjem van és gyerekem. Tehát totál más az értékrendem pasik terén mint neki. Nincs tökéletes ember. A barátnőm is aki ilyen pasik terén az a pasik terén van. Ebből a barátságunk nem szenved kárt. Megbízhatom benne, őszinte velem és egy rossz tette nem volt velem szemben. Ha valaki azzal minősíte engem, hogy én rossz vagyok mert ő a barátnőm elküldeném a **-ba.
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15# Pontosan
tegnap 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!