Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
Egy olyan 20 éves lánnyal, akinek a legjobb barátnőjéről kiderült, hogy mindig úgy lép be a következő kapcsolatába, hogy azzal a csávóval csalja már az előzőt, akivel szakitani fog. Ez már elvileg előfordult vagy 6szor. Bár a barátnőjéről van szó, és nem róla, de érdekel szerintetek mennyire lenne ez redflag hogy ilyen a legjobb barátja neki.
tegnap 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ömm…nekem van olyan barátnőm, aki hetente váltogatja a partnereit meg olyan is, aki 5 éves kapcsolatban van. Mi köze lenne ennek hozzám? xD Ne a barátnője alapján ítéld már meg, jesszus de toxikus vagy.
tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Nekem volt olyan barátnőm, aki több faszt fogott, mint kilincset. Ettől én még monogám kapcsolatban éltem.

Hogy függ ez össze?

tegnap 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Madarat tolláról embert barátjáról, szokás mondani. Csak kérdeztem valamit, ettől nem vagyok toxikus, úgy mint te, kedves első válaszoló, az itélkezéseddel.
tegnap 14:43
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
#3 és te mindenben 100%-ig olyan vagy, mint a barátaid? Vannak egyáltalán barátaid, ha ilyet gondolsz?
tegnap 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kizárólag olyan barátaim vannak, akik olyan értékrenddel rendelkeznek, mint én. Igen, vannak barátaim.
tegnap 14:52
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

3# Már értem, te rád hoz szégyent. Ha ennyire frusztrál, mert gondolom ezzel partner váltogatással nem tudsz azonosulni, akkor ne barátkozz vele.

Vagy a másik opció, hogy elfogadod, hogy ő ilyen és kész, leszarod kinek mi a véleménye. Ettől te nem leszel kevesebb, őt szereted vmiért vagy jó vele mint baráttal, de a kapcsolatai a magánügye.

tegnap 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Egyik barátnőm hetente más embertel randizik, mégse csaltam meg soha senkit. Mások magánéletébe belrszólni meg nem az én tisztem, amíg velem barátként tisztességes, többet nem kifogásolhatok.
tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem lennék vele mert ja madarat tolláról embert a barátjáról.
tegnap 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan randipartnerem akinek a haverjai nagyon sutyók voltak. Állandóan nőket mutogattak egymásnak, hogy hogyan pontpontpont úgyhogy tovább nem is randiztam vele. Egyáltalán nem mindegy, hogy kivel veszi magát körbe az ember. Ezzel nem azt állítom, hogy a barátnő valami utolsó lotyó mert nem tudom, hogy megcsalta-e az aktuális párját (& ha úgy is volt akivel hűtlenkedett szintén lotyó hiszen szerető volt), de nem vet jó fényt a randi partneredre ha olyan barinője van aki kapcsolatfüggő és nyilván az sincs rendben, hogy ő nem próbál neki segíteni, jobb útra terelni mert azt jelzi, hogy hasonlóak, vagy nem igazi barátnők. Tehát tovább nem ismerkednék vele én sem.
tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ilyen barátnőm nem lenne aki képes előttem is a kiszemeltemmel flörtölni.


Hagyjad, nem éri meg tenni magad vele!

tegnap 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!