Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek olyan férfivel aki autista?

Figyelt kérdés
ma 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Milyen szinten autista?
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Egészen biztos, hogy nem. Persze, nyilván függ attól is, milyen mértékű a betegség. Van egy női ismerősöm, aki autista és egy szintén autista férfival él együtt, ők nagyjából ugyanazon a szinten vannak.
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Enyhe mértékű autizmussal diagnosztizáltak. Emiatt kellett járnom 18 éves koromig évente pszichiátriára.
ma 11:53
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, hogy sok embernek vannak olyan dolgai, amikről nem is tudnak. Szerintem én is enyhe autista vagyok, legalábbis ahogy visszagondolok a gyerekkori viselkedésemre, csak az én koromban még nem érdekelt senkit az ilyesmi.
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az autizmusról elsőre mindenkinek az Esőember jut eszébe. Én sem tudtam, hogy ennek ennyiféle fokozata van.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Soha
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Miben nyilvánul ez meg? :) ha tetszenél amúgy, akkor azzal együtt szeretnélek
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Ez nem lesz szép, de annyian használják ezt kibúvónak. Nekem nem tetszene, hogy nekem kell a "normálisnak" lennem a kapcsolatban, és segítgetni a másikat folyamat. Testvérként, barátként simán. Párkapcsolatban nem.
ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szemkontaktus kerülésben, esetlen kommunikációban, beszűkült érdeklődési körben.
ma 13:58
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Ez esetben nem.
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!