Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek úgy egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek úgy egy férfivel, hogy ő sokkal többet keres nálad és mindent ő állna a kapcsolatban? Normális hogy én ezt cikinek érzem és emiatt nem akarom? Van itt olyan lány aki tud.na erről mesélni hogy milyen?

Figyelt kérdés

Több ponton is elbukik részemről a dolog.

Pár hete nyáron teljesen véletlenül megismerkedtem valakivel(én nagyon nem akartam most kapcsolatot) akiről azóta kiderült hogy fiatal kora ellenére már nagyon nagy vagyona van. Főleg hozzám képest.

Először csak annyit mondott hogy profi sportoló, nekem fogalmam sem volt hogy az azzal jár hogy ennyit lehet vele keresni.


2 probléma van. Az egyik az hogy én átlagos családból származom, amiről mindekinek hazudok, aki nem ismer, mert nem akarom hogy kiderüljön.

A másik hogy én sosem akartam hogy egy férfi tartson el, egyszerűen cikinek érzem, el sem tudom képzelni ez hogy működik


Nekem kell kéregetni a pénzt, vagy hogy néz ez ki? Annyira megalázóan hangzik.


A gond az is hogy nekem eddig csak egy tini kapcsolatom volt, amikor még gimis voltam, tehat fel sem merült az összeköltözés és a barátom is otthon lakott még.


Eddig 2 randink volt miattam, mert én mindig ilyen félős vagyok az elején.

Nyilván azokon ő fizetett, azzal még nincs gond.

Az autói, a lakása, a ruhái és az órái látványából derült ki számomra hogy neki 1000x több pénze van mint nekem valaha lesz.


Az lenne a kérdésem hogy milyen egy olyan kapcsolat ahol a férfi áll mindent és hogy ebbe hogy mennek bele nők.

Ő már nagyon szeretné, ha összeköltöznénk, de én emiatt kezdek kihátrálni, mert el nem tudom képzelni hogy ez milyen.

Nem érzik a nők cikinek, hogy a férfitől kérnek pénzt és hogy a férfi tudja hogy ő sokkal gazdagabb náluk?


Már neki is hazudtam párszor, annyit tud rólam, hogy betegség miatt haza kellett költöznöm és hogy most épp betegszabadságon vagyok egy ideje.

Ez igaz is, de azt nem tudja, hogy nekem már alig van megtakarításom és mindenen spórolok már egy éve kb.

A családom csak annyival tud segíteni hogy itthon lakhatok.

Ha összejönnék vele ez mind kiderülne…


Egyébként nekem is nagyon tetszik, nagyon helyes, magas, viszont amikor először találkoztunk sportszerkóban volt, tehát fogalmam sem volt, hogy ennyire gazdag….


Belemennétek ebbe?


ma 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi a francért kell hazudozni? Mért nem vállalod azt, aki vagy és a körülményeid? Ha így is veled akar lenni, fog keresni, ha nem, akkor meg mielőbb pont lesz a kapcsolat végén.
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a párom ilyen, nem engedi, hogy felezzünk, sokat keres, szerinte a férfi dolga ez. Én meg örülök neki, nem érzem cikinek, mert én is átlag felett keresek, ha kell be tudok szállni az anyagiakba, de ha neki nincs rá igénye, akkor tök szupi. Jobb lenne, ha neked kéne pénzelned őt vagy felezgetni akarna folyton?
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Engem jobban aggasztana a helyedben, hogy 2 randi után össze akar költözni!
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Baromi gáz, hogy hazudozol. Szerintem itt is hazudsz, mert kizártnak tartom hogy egy vagyonos, élsportoló csávó 2 randi után össze akarna veled költözni 😀 Amúgy meg nem tudod hogy kell ezt csinálni? Ne várd el hogy automatikusan ő fizessen. Ha felajánlod az anyagi hozzájárulást az adott programhoz és elutasítja, akkor kedvesen megköszönöd. Amit vesz neked, azt elfogadod és próbálod viszonozni a kedvességet más figyelmességgel és gesztussal, amihez nem kellenek milliók. Nem egy agysebészet ez, furcsa hogy ez gondot okoz számodra, az meg nem, hogy az életed egy hazugságra épül és már ismerkedési fázisban is átvered.
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ja hát amúgy ez tényleg full kamu, 2 randi után összeköltözni…persze.
ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Tudod, az, hogy nem dolgozol, na az gáz, a kevesebb kereset, viszont nem lenne az, nyilvan randin a férfi fizet mindig, ez alap, de gáz, ha mumkanelkuli vagy
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem kerülnél ilyen helyzetbe, ha nem hazudoznál mindenkinek mindenről. Valószínűleg a pasi azt hiszi, te vagy neki a tökéletes nő, mert pénzed is van meg minden. Azért akarja, hogy hozzá költözz, mert most otthon laksz, nem sajátban. De mivel nem tudjuk, neki mit vetítettél, így ez sem biztos. Tehát nem, ő nem eltartani akar téged, ezt csak te találtad ki.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

#7

Kizárt, hogy a pasi azt higgye hogy neki is van pénze, hacsak nem hitelt vesz fel drága ruhákra meg a jómód látszatára. De már alapból bűzlik a sztori, hogy az élsportoló jómódú gyerek majd pont a csóró és elérhetetlen (nem találkoznak, csak 2 randi volt) átlag csajra repül rá, amikor minden nap más luxusK s.ggéről szívhatja fel a kokaint. Szerintem itt valaki inkább egy panelszobában álmodozik, Sztárom a párom effektus.

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tetszik neked, és összevissza hazudozol. Ez így nem fog menni.
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

"A másik hogy én sosem akartam hogy egy férfi tartson el, egyszerűen cikinek érzem, el sem tudom képzelni ez hogy működik



Nekem kell kéregetni a pénzt, vagy hogy néz ez ki? Annyira megalázóan hangzik"


Nem értem mit nem értesz.

Az, hogy neki sok pénze van szerinted azt jelenti, hogy most otthagysz csapot papot és mától nem dolgozol?


Dolgozz szépen ahogy eddig és élj úgy ahogy eddig. Miért kellene pénzt kérned? Nem is értem. Eddig is pénzt kéregettél valakitől ha pl fodrászhoz kellett menned vagy kellett valami a boltból? Nem te fizetted saját magad?


Ha emellett ő akar fizetni mindent, fizesse, ettől neked még nem kell otthon henyélned és pénzt kunyerbálnod.

ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!