Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek úgy egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek úgy egy férfivel, hogy ő sokkal többet keres nálad és mindent ő állna a kapcsolatban? Normális hogy én ezt cikinek érzem és emiatt nem akarom? Van itt olyan lány aki tud.na erről mesélni hogy milyen?

Figyelt kérdés

Több ponton is elbukik részemről a dolog.

Pár hete nyáron teljesen véletlenül megismerkedtem valakivel(én nagyon nem akartam most kapcsolatot) akiről azóta kiderült hogy fiatal kora ellenére már nagyon nagy vagyona van. Főleg hozzám képest.

Először csak annyit mondott hogy profi sportoló, nekem fogalmam sem volt hogy az azzal jár hogy ennyit lehet vele keresni.


2 probléma van. Az egyik az hogy én átlagos családból származom, amiről mindekinek hazudok, aki nem ismer, mert nem akarom hogy kiderüljön.

A másik hogy én sosem akartam hogy egy férfi tartson el, egyszerűen cikinek érzem, el sem tudom képzelni ez hogy működik


Nekem kell kéregetni a pénzt, vagy hogy néz ez ki? Annyira megalázóan hangzik.


A gond az is hogy nekem eddig csak egy tini kapcsolatom volt, amikor még gimis voltam, tehat fel sem merült az összeköltözés és a barátom is otthon lakott még.


Eddig 2 randink volt miattam, mert én mindig ilyen félős vagyok az elején.

Nyilván azokon ő fizetett, azzal még nincs gond.

Az autói, a lakása, a ruhái és az órái látványából derült ki számomra hogy neki 1000x több pénze van mint nekem valaha lesz.


Az lenne a kérdésem hogy milyen egy olyan kapcsolat ahol a férfi áll mindent és hogy ebbe hogy mennek bele nők.

Ő már nagyon szeretné, ha összeköltöznénk, de én emiatt kezdek kihátrálni, mert el nem tudom képzelni hogy ez milyen.

Nem érzik a nők cikinek, hogy a férfitől kérnek pénzt és hogy a férfi tudja hogy ő sokkal gazdagabb náluk?


Már neki is hazudtam párszor, annyit tud rólam, hogy betegség miatt haza kellett költöznöm és hogy most épp betegszabadságon vagyok egy ideje.

Ez igaz is, de azt nem tudja, hogy nekem már alig van megtakarításom és mindenen spórolok már egy éve kb.

A családom csak annyival tud segíteni hogy itthon lakhatok.

Ha összejönnék vele ez mind kiderülne…


Egyébként nekem is nagyon tetszik, nagyon helyes, magas, viszont amikor először találkoztunk sportszerkóban volt, tehát fogalmam sem volt, hogy ennyire gazdag….


Belemennétek ebbe?


ma 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
2 randi után összeköltözni? Szerintem ez a srác csak hülyít téged, meg akar fektetni. :D
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne csinálj problémát ott, ahol nincs. És ne hazudj.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mármint oké, hogy többet keres nálam, arról senki nem tehet, hogy ki mennyit kap, de ne tartson el. Nekem kell az önbizalmamnak, hogy ja, ezt meg ezt én értem el, én dolgoztam meg érte.
ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Már ott nagyon gáz vagy hogy a szüleid anyagi helyzetéről is hazudsz mindenkinek mert szégyenled. Te magad vagy egy nagy rakás szégyen.
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!