Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz az a tanács hogy a férfinek kell jobban szeretnie eleinte legalábbis a nőt mint a nőnek a férfit?

Figyelt kérdés

Olyan nincs hogy egyszerre és egyformán és egyforma mértékben. Azt mondják hogy a férfinak a szeretetének kell lennie az erősebbnek ( pláne az elején ) mert a nő különben a szeretetével/szerelmével elhalmozza a férfit aki ezt akarva akaratlanul kihasználja és könnyebben megy félre a dolog ha nincs miért 'megdolgozni'.

Ki hogy látja? A nemeteket is írjátok le kérlek.



okt. 14. 13:56
A kérdező szavazást indított:
A férfinek kell jobban odalenni a nőért a kapcsolat elején
A nőnek kell jobban odalennie a férfiért a kapcsolat elején
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én egy párkapcsolatban akkor tudok kiteljesedni és a másikban maximálisan megbízni ha érzem, hogy a párom megveszik értem.

Ha ez nincs meg akkor nem működik.


Jó esetben én is ugyanígy érzek fordítva, a párom felé.

Ha én nem érzem ezt akkor megint csak azt tudom mondani, nem működik.


35/N

okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1#: ez világos, de most pl. egy ismerkedés ( nem kapcsolat még sajnos ) én vagyok az asszertív fél, én kezdek lassan de biztosan bomlani a másikért. Kissé rossz ez mert ő elég lassan nyit, de nyit, csak teljesen más ütemben.


Ezidáig viszont mindig az volt hogy a nők sokkal hamarabb kezdtek el irogatni, érdeklődni és egy idő után ( rövid idő után ) én azt vettem észre hogy elfogyott a lelkesedésem.


Itt meg alig várom hogy lássam, halljak felőle, bármi. Sajnos a nőknek ez nem szimpatikus, ahogy a férfiaknak sem az amikor a nő "nyomul".


De olyan meg nincs hogy egyszerre nyomul egymásra két ember, ennyire kiegyenlített kezdet véleményem szerint nincs, persze filmekben igen de még ott sem igazán.

okt. 14. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a jó, ha kiegyensúlyozottabb lenne már az elején is. Oké, hogy a férfi kezdeményez, de a nő se játsza sokáig azt, hogy nem tudja mit akar. Nekem ismerkedésnél is az a leginkább red flag, ha látom, hogy a csaj csak szűkszavúan válaszol, nem kérdez vissza. Ha én veszem magamnak a fáradságot, hogy szép, kerek mondatokat írjak, érdeklődjek és nem érzem a másik részről, akkor nem folytatom az ismerkedést.
okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is "50-50"-nek kéne ennek lennie, kölcsönösnek. Semmi olyasmi, hogy az egyik nemű eleinte kapar és aztán majd a másik.
okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Most ez ugyanaz a kérdés, csak átfogalmazva???

okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kölcsönösség híve vagyok, kellett volna egy 3. válaszlehetőség, hiába hajtod, hogy olyan nincs.

Rohadtul nem mozdulnék meg egy olyan nőért, aki nincs oda értem nyíltan.

okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

"Rohadtul nem mozdulnék meg egy olyan nőért, aki nincs oda értem nyíltan."

Sajnos nagxon sok ikyen van.

Én azt látom, hogy a párkapcsokat a férfiaknak szükséglet, a nőknek csak egy lehetőség.

Ha van pasi az jó, de ha nincs, az sem tragédia.

Ezért van az, hogy iszonyatosan nehéz ma nőkkel kapcsolatot teremteni.

Borzalmasan nehéz. Én nemis tudom, hogy mi a franc történt a nőkkel.

Elképzelni nem tudom.

Régen a nők szerették a férfiakat. Odáig voltak értük.

Voltak olyan nők, akik fölszedtek férfiakat

Most. Ne is beszéljünk róla.

Ha férfiként udvarolni szeretnék, vagy szolidan közelíteni, örüljek, ha nem vágnak pofán, vagy nem rugnak belém.

Ma szinte teljesen elutasítják a nők a férfiakat.

Persze minden korosztály nevében nem beszélhetek, mert én 50 plusszos vagyok, nálunk ez van.

Azért hála az Istennek, azt azért látom, hogy a fiatalabb lányok, nyalják- falják, imádjàk a férfiakat.

Öröm nézni ahogy szinte ràjuk vannak ragadva.

Nyalják-faljàk, simogatják, ölelgetik a férfiakat.

Én mindíg ilyen nőről álmodoztam, soha nem adatott meg.

Az a baj, hogy ahogy emelkedik az életkor, úgy csökken a férfiak felé az érdeklődés.

40 fölött a férgi már csak azért kell, hogy otthon elvégezze a nehezebb fizikai munkát, meg cipelje a piacról haza a batyut.

És mi lessz a jutalom este az ágyba.

Természetesen a szokásos.:

"Hú papa. Örültül nehéz napom volt. A főnök is kiakasztott. Elfáradtam. Szerintem aludjunk egy jót." 😭

A férfi meg kapargatja a tapétát, gyürkészelheti az àgyneműt.

Ilyen lett a mai világ.

okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!