Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, gyönyörűnek tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, gyönyörűnek tartanátok egy body positivity aktivista, fat acceptance modell férfit? Randiznátok vele?

Figyelt kérdés

Van rajta túlsúly, de ettől igazi férfi. Hiszen csak a kutyák játszanak csontokkal.


Bátor is, mert elviseli a gyűlöletcunamit: amikor egyes nők azt mondják, hogy nem néz ki jól és nem is gyönyörű.


ma 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Annyira utàlom a hunglist. Tehát egy kövér férfi modell a kérdés?
ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Tehát egy pluse size férfi modellt? Mert egyébként szerinted nincsenek? Vagy kövér férfi színészek? Vagy egyéb hírességek, például zenészek, sportolók (!).

Csak ők nem verik a nyálukat, hogy a csajoknak csak a 70 kilós tinifiúkon kívül senki sem szexi.

ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
"Kopj le, Zsíragy!" - ezt fogják mondani neked, amikor nyomulsz :D
ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Egy férfi nálam ott kezdődik, hogy atletikus és/vagy izmos alkat.
ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

4.


Minden más nőnek is, szóval ez csak egy ilyen "a fű zöld" jellegű mondat volt.

ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Persze, de én is tulsulyos vagyok! Te elfogadnal? Naugye, hogy nem.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Férfiakra nem szoktam a gyönyörű szót használni. De pl a linkelt cikkben van több olyan férfi is, akivel nagyon szívesen kezdenék ezt-azt.

ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

7.


Ezek nem is kövérek.

ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8, nem mind kövér ez így lenne pontos. Azért van köztük pár kifejezetten zsíros pasi, meg néhány, aki csak vaskos. Utóbbi szerintem nem gond, sőt, az egyik testalkata kifejezetten tetszett.

De a modell szakmában a plus size nem ugyanaz, mint a valóéletben.

ma 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

A body positivitynak az az értelme, hogy valaki elfogadja, hogy nem lesz soha egy vékony ember akár genetika vagy betegség miatt, és mégis jól érzi magát a bőrében. Nem foglalkozik társadalmi elvárásokkal, hogy az ember mindenáron, de vékony legyen. De ez ne azt jelentse már, hogy zabál mint az állat, bármit, és nem figyel oda magára sem az egészségére, illetve ne buzdítson másokat a saját meggyőződéséről hogy az a jó ha van rajta. Nyilván kevesebb nőnek fog bejönni. Ez tény.

Nem tudom, te milyen súlyra gondolsz, de a 150-300kgs férfiak nem vonzóak! Meg az már a betegség kategória. Én nem szeretem ha valaki a meggyőződéseit, másra mindenáron rá akarja tukmálni. De tény és való, hogy jó az, ha egy ilyen ember nem szenved megfelelési kényszerben, ha elfogadja magát, ha lazán humorosan áll az élethez, akkor igenis nyerő lehet, de nem a teljes igénytelenség szintjén. Rengeteg ilyen férfit ismertem, akik nem voltak a legvékonyabbak, de azért igényesek voltak, és mindig volt valakijük.

ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!