Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan fiatal nővel/pasival, aki jól néz ki, intelligens, de buzgó LMBTQ aktivista?

Figyelt kérdés
júl. 18. 13:03
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Talán.
31 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, mennyire aktivista.


Én maximálisan támogatom az lmbtq közösség tagjainak egyenjogúságát, de azért nem ebből áll az életem. Ha valaki 0-24-ben ezen lovagolna, az zavarna.

júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

Kizárt. Normalitás híve vagyok.


N

júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Normális embernek semmi baja nincs a melegekkel.
júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

2

Én is a normalitás híve vagyok. Szerintem az a normális, ha minden emberrel egyenlően bánunk a nemétől, szexuális preferenciáitól, származásától stb. függetlenül.

júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#3


Válasszuk külön a melegeket és az őket hirdető LMBTQ-t.

Bitosan sok embernek vannak meleg haverjai, akiket kedvel, ellenben az ilyen ember nem biztos, hogy kedveli az aktivistákat.


Én például vegetáriánus vagyok, de a hideg futkos a hátamon a vega/vegán aktivistáktól, akik meg akarják győzni az embereket arról, hogy a húsevés rossz dolog.

júl. 18. 13:22
 6/23 anonim ***** válasza:
21%

#3

Na, ki ítélkezik?

júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

6

Én vállalom, hogy ítélkezem. Csakhogy én nem egy veled született adottságod miatt ítéllek el, hanem a kirekesztő gondolkodásmódod miatt.

júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem
júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

Nem járnék.

Egy kapcsolatban úgyis kialakulnak konfliktusok, na de ha már eleve úgy indul, hogy az ilyen „kényes” kérdéskörökben sincs egyetértés, akkor az biza jóra nem vezet.

(lmbtq fanok, lehet lepontozgatni!) 😂

júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem az én ítélkezésem nincs egy szinten a homofóbokéval.

Én úgy gondolom, hogy semmilyen szinten nem egészséges ember az, aki mások magánéletéről alkot ismeretlenül véleményt.

Mi az, hogy valaki nem csípi a melegeket, vagy elítéli ezt a dolgot?

Mégis milyen alapon? És mit?

Elítéled, hogy két azonos nemű szereti egymást, és úgy döntenek, hogy együtt vannak?

Mi az, hogy elvárja, hogy mások az ő személyes preferenciái szerint viselkedjenek az utcán? ("csak a 4 fal között legyenek melegek", az utcán még egymás kezét se merjék megfogni, mert az provokáció, meg olyan megszólalást is láttam, hogy két romantikázó férfi is undorító látvány és gondolat, még ha nem mutogatják magukat, akkor is, mert nevetséges és szégyen).

Semmi közötök mások magánéletéhez és párválasztásához.

Ti is azt választotok, akit akartok, másnak is szíve joga.

Ti hamis, kitalált erkölcsre és szabályokra alapozva, érvek nélkül tépitek a szátokat és nyilvánítotok normálatlannak másokat.

Titeket az zavar, amilyennek más született, és ahogy éli a magánéletét rátok alapvetően egy mukkot se szólva, rátok semmilyen hatást nem gyakorolva.

Engem meg az zavar, ahogy a saját döntésetekből viselkedtek, ahogy beleálltok másokba, ahogy nyomorgatjátok mások lelkét, és ahogy undorítónak nyilvánítjátok az életüket, miközben ugyanazt érzik a párjuk iránt, mint ti, és ugyanúgy simán csak élni szeretnéek, ahogy ti.

júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!