Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan fiatal nővel/pasival, aki jól néz ki, intelligens, de buzgó LMBTQ aktivista?

Figyelt kérdés
júl. 18. 13:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
54%
17: Pedagógiát tanultam, nevelésre alkalmas közeg lehetséges. Még mindig jobb, mint bántalmazó heterók között. Egyedül csak a nemzésben van igazság.
júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
25%
Hát akkor nem sokra volt jó a pedagógiatanulásod, ha így gondolod... Vagy már ott is baromságokkal tömték ki az agyadat.
júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
60%

Kérdés, kinek mi a buzgó. Nekem van az aktivizmusban az a szint, ami még elfogadható, és ami túl sok.


Pl. azzal nem lenne gondom, ha eljárna alapvetően békés tüntetésre, petíciót indít, aláírást gyűjt bizonyos LMBTQ-t is érintő témákban. Az már nem lenne szimpatikus, amikor

- valakinek ebből áll az egész személyisége

- hivatásos sértődős social justice warrior, aki folyamatosan piszlicsáré piti dolgok miatt zaklat másokat, flame warba keveredik, uszít, hülyeségeket szajkóz (sarkos példát mondok - azt nem tudom komolyan venni, aki azon vinnyog a facebookon, hogy az XY regény azért SZAR, mert nincs benne meleg szereplő)

- konkrétan veszélyezteti más épségét az akciói közben (pl. robbanó anyagot dobál, verekszik - ha önvédelem, az más kérdés)

júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!