Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mikor veszik igazából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mikor veszik igazából észre hogy a potens, szabad és normális pasik száma igenis csökken korral ahogy haladnak előre és válogatnak ezerrel?

Figyelt kérdés

ma 10:09
A kérdező szavazást indított:
30 évesen már látni hogy a választék rosszabb
35 év körül egyértelműen csökken a megfelelő hímek száma
40 körül már alig van
45 évesen vettem észre
50 éves korom körül tűnt fel
6 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Észrevesszük, de mit csináljunk? Egy kapcsolat egy olyan emberrel akivel beérjük rosszabb mint egyedül.
ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Én pl. már 20 évesen láttam, hogy a rendes, helyes, "jó apuka alapanyag" férjjelöltekből kevés van. A legtöbb igazán jó srác 15 éves kora óta kapcsolatban volt már akkor is. Ennek ellenére úgy voltam, hogy ha nem találok teljesen megfelelőt, akkor jobb egyedül. Szerencsére 21 évesen találtam.
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
A kérdés baromság, de a vége a házasságnak úgyis mindig az, hogy Protkó papa demens, azt se tudja már, hogy hol van (és nem is érdekli), Vera mama pedig takaríthat utána. Akkor is, ha amúgy egyforma idősek.
ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Észrevettem. És?
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem a kérdést. Ezzel csak azt bizonyitottad, hogy még jobban kell majd válogatnunk🤣
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
De......... De ha a potens, normális rendes férfiak mind kapcsolatban vannak, az nem azt jelenti, hogy igenis az ilyenek kellenek a nőknek.....?
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Bőven 50+ évesen tűnik fel nekik, mert a nők korosztályosan akkor kezdenek először többen lenni a férfiaknál.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Én mondjul 34 évesen talaltam normalis, gyermektelen pasit. Sőt, 15kgval vagyok nehezebb, mint lánykoromban. 30 alatt, altalaban csak a csóró, mamahoteles, ertektelen szarkupacok talaltak meg. A korral, pont, hogy nőttek az elvarasaim.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Mivel egyedül is kiválóan elvagyok akivel mégis összeállnék azt nagyon megválogatom. Gyereket nem akarok úgyhogy a biológiai óra ketyegése sem hajszol senki karjaiba, nyugodtan válogatok ameddig akarok.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Észrevettem, és most mi van?

Inkább maradok egyedül, mint hogy beérjem egy nekem nem tetszővel.

Ha annyira brutál ki lennék éhezve, prostihoz járnék, de akkor sem jönnék össze egy selejttel.

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!