Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elfogadhatatlan igény, hogy a nők is tegyenek a férfi kedvéért az ágyban, ha már a férfi mindent megtesz értűk?

Figyelt kérdés

#igény #vágyakozás #mindent megtenni
ma 11:17
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

30. Valahogy sosincs az az érzésem, hogy ő “izzad” azért hogy nekem jó legyen. Fordítva persze alap. Nem keresi, nem kérdezi hogy mi lenne nekem a jó, csak engem érdekel hogy neki jó legyen, meg az is hogy magamnak. Ha nem kezdeményezek akkor nincs szex, aztán jön azzal hogy mivel érdemelte ezt ki, nem elég szép…..

Miért mindig csak nekem kell őt levenni a lábáról?

Mért annyira veszettül nehéz leülni a palija mögé, és elkezdeni simogatni meg csókolgatni?

Mondtam többször is, egyszer megcsinálja, utána minden megy tovább ugyanúgy.

ma 13:52
 32/32 anonim ***** válasza:

"Viszont voltak alkalmik, vagy rövidebb kapcsolatok, hát a többségük szarra se volt jó, csak várták a sült galambot. "

Nekem csak az a vicces, hogy sok nő azt hiszi, hogy az alkalmiban is alap, hogy az ajándék, hogy ők szétteszik, és a férfinak automatikusan jó, hogy egyáltalán van szex.

Közben sok nő van, aki fabatkát nem ér, szintén csak a sültgalambot várja, és még kiverni is jobb, mint vele lenni.

ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!