Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elfogadhatatlan igény, hogy a nők is tegyenek a férfi kedvéért az ágyban, ha már a férfi mindent megtesz értűk?

Figyelt kérdés

#igény #vágyakozás #mindent megtenni
ma 11:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Akkor beszéld meg vele, hogy szeretnéd ha ugyanannyi energiát tenne bele az együttlétekbe mint te, mert neked ez elég egyoldalúnak hat. Aztán lehet elmondja, ha neki sem megfelelő valami, vagy ha nem érti meg és így sem hajlandó több energiát beletenni abba, hogy nekedis jó legyen, akkor nincs miről beszélgetni. 1-es voltam.
ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
38%

Akik tettek értem, figyelembe vették az igényeimet abban az együttlétben én is igyekeztem sőt akartam is több gyöngyört nyújtani.

Oda-vissza volt az igyekezet

ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
75%

"A férif mindent megtesz értük"


Pár éve kiraktam eg ykérdést, most kiemeltem, frissüljön csak.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Eszerint csak a nők kevesebb mint felének van minden alkalommal orgazmusa, és majdnem ugyanennyinek 10ből sosem, vagy 1-2 alkalommal van csak.


Annyira azért nem túl jó arány, hogy hivatkozási alap legyen a "mindent megteszünk értük" :D

ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
13. A megtesz értűk az egyes szám, és nem többes! 🤦
ma 11:53
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig szerintem sokan tudnának róla mesélni, amikor (főleg fiatalabb) nő részéről annyi a hozzájárulás, hogy tengeri csillagként hanyatt vágja magát, te meg szexgépként ugorj és csinálj mindent, hisz te vagy a férfi.
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%

#10

Hozzá tartozik, hogy nem feltétlenül ezen múlik. :D A párom mindent megtesz értem, de soha nem volt még orgazmusom, mármint soha, se vele se mással se sehogyan. De ez nem az aktuális párom hibája.

ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
A #16-os válaszomban elírtam, a #13-asnak szólt
ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
16, persze, ilyen akad, de azért ha statisztikailag ilyen magas arányban, az azért gyanús, hogy nem arról van szó, hogy minden második nő biológiailag képtelen az orgazmusra:D
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
18. Nyilván sokaknak nem számit a nő élvezete, de most nem is ezekről az emberekről volt szó.
ma 12:07
 20/31 anonim ***** válasza:
25%

Csak tesz érte, hogy jó legyen, vagy tényleg jó is lesz a nőnek?

Amúgy alapvetően nem szeretem az igény szót kapcsolatokban, pláne nem szexualitás tekintetében, mert azt feltételezi, hogy olyat akar, amit a másik nem tesz szívesen. Ezt vagy nyíltan beszélje meg a pár egymással, vagy keressenek mást. Ha nem nyílt és egyértelmű kérés, hanem vagy hiszti, nyafogás vagy kovetelozes formájában történik a dolog, akkor nem “jogos”. És nem az számít, hogy szerinted a nőnek mi jó, élvezetes, vagy elfogadható, hanem az amit ő gondol, és erre megint csak a kommunikáció az alkalmas eszköz a követelőzéssel ellentétben.

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!