Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elfogadhatatlan igény, hogy a nők is tegyenek a férfi kedvéért az ágyban, ha már a férfi mindent megtesz értűk?

Figyelt kérdés

#igény #vágyakozás #mindent megtenni
ma 11:17
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

20. Most ezt minek kellet lepontoznotok?!?!? Valid felvetés!


Mondjuk nem tudom hogy derülne ki, ha egyszer tilos kérdezni, mert az illuzioromoló. De ez már csak lábjegyzet.🙄

ma 12:26
 22/31 anonim ***** válasza:
Olyanra sem férfit, sem nőt nem illik rákényszeríteni, ami annak az illetőnek szexuálisan taszító. Ebben az esetben mindegy, hogy te mit teszel meg érte, mert vagy nincs vele gondod, vagy ha igen, és magadat és a saját ízlésesedet erőszakolod meg, ami önsorsrontó hülyeség, és senki nem kért meg erre / kényszerítette rád. Ha szexuálisan nem passzoltok, akkor mást kell választani.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#21

Miért lenne tilos kérdezni?

ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
23. “Hát az olyan. Illúzióromboló, biztos nem lennék ilyen pasival…”
ma 12:32
 25/31 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem minden férfi, meg te nem olyan vagy, stb, akkor a nők miért vannak többesszámban?

Mindért megteszel mindent, és az összeset kielégíted?

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%

#24

??? :D normális kapcsolatban szerintem ALAPVETŐ hogy kommunikálunk.... ha valami, akkor pont hogy ennek a hiánya illúzióromboló.

ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
25. A legtöbb embernek nem egy párkapcsolata volt. 3 nő nem az őszes, de többes szám.
ma 12:44
 28/31 anonim ***** válasza:
33%

#25 vagyok, nekem is 3 kapcsolatom volt (mármint komoly, illetve az egyik tart is.)

Én elképzelhetetlennek tartom, hogy úgy legyek párkapcsolatban valakivel, hogy ez a része nem működik oda-vissza.


Viszont voltak alkalmik, vagy rövidebb kapcsolatok, hát a többségük szarra se volt jó, csak várták a sült galambot. Szóval nemhogy mindent nem tettek meg, hanem jóformán semmit. Nem túl pozitív, de ezek vannak többségben (elég itt is szétnézni a kérdések és válaszok között), szóval sok nőnek nem csodalom, hogy 0 kedve van teljesíteni, csak essenek túl rajta, azt kész.

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

28. Mondjuk ezt megértem, elég csak olvasni az itteni szex rovatot. 🤮

Mondjuk azt is szívesen megérnék egyszer, hogy nem én vagyok a hangulat felelős…..

ma 13:10
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi az, amit meg kéne tenni? Mit hiányolsz?
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!