Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elfogadhatatlan igény, hogy a nők is tegyenek a férfi kedvéért az ágyban, ha már a férfi mindent megtesz értűk?

Figyelt kérdés

#igény #vágyakozás #mindent megtenni
ma 11:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Bár így lenne, hogy minden férfi meglesz mindent a nőért az ágyban. Válaszolva a kérdésedre, szerintem a kölcsönösségen van a hangsúly. Ha a pasi nem hajlandó kinyalni, ne várja el, hogy lesz-opjam és fordítva. Nem gondolom, hogy valaha is kevesebbet adtam az ágyban annál, mint amit kaptam. 27N
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
A férfi mindent megtesz értük? Az esetek döntő többségében, miután a férfi végzett, az együttlétnek vége is, ki fogja a nőt kielégíteni? Miért nekünk kell mindent mindig beleadni, amikor kapni se kapunk..?
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ.

A nők normális esetben szívesen szexelnek a párjukkal és a kedvére tesznek. De az is tény, hogy sok pasinak vannak olyan vágyai, amik a nőnek minimum kellemetlenek, vagy kimondottan fájdalmasak. Vagy "csak" megalázó.

Másrészt mit értesz az alatt, hogy a férfi mindent megtesz a nőért? Az ágyban? Tehát minden mindent? 18 cm, alkar vastag, két óra dugás? Vagy legalább hajlandó/képes addig nyalni, amíg elélvez, és megtanulja, hogy jó neki?

A "mindent" alatt anyagi biztonságot, lelki támaszt, vagy mit értesz?

ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Kölcsönösség. Nem is elvárás, hanem alap dolog.


Én pont ebbe fáradtam bele, többek között. Tőlem el volt várva, hogy mindenhogy kiszolgáljam, de én nem kaptam vissza ezt a figyelmet. Kaptam pár játékot, és ezzel ki volt váltva a részéről a kielégítésem.


Szóval fordított helyzetben is létezik ilyen szituáció.

ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
2. Én nem vagyok ilyen.
ma 11:26
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, szerintem a nők több mint felének nem volt soha férfival orgazmusa, úgyhogy ezt a kérdést próbáljuk újra.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%

Mi mindent tesz meg a férfi?

Az itteni kommenteket olvasva egy kavéra nem hívja meg a nőt, szex terén is csak cum dumpster a nő.

Na tehát, mit tesz meg a férfi?

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Igy is sz.r velük a szex. Ez csak megtartás miatti szolgálat
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
Jó kapcsolatban teljesen alapvető, hogy mindkét fél tesz a másik kedvéért.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
1. Ki beszélt itt minden férfiról? Arról volt szó, aki tesz is érte hogy a nőnek jó legyen.
ma 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!