Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ér többet egy drogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ér többet egy drogos deviáns métely mint én?

Figyelt kérdés
Azt kapom az élettől hogy annyira semmibe vagyok véve hogy még egy tényleg minden téren aljadék ember is több elismerést és gyengédséget kap mint én valaha... Ha én az oldalra is kiírtam hogy öngyilkos akarok lenni és könyörögtem hogy beszéljen velem valaki akkor is 0 privátot kaptam. Amikor kiírtam hogy milyen bántalmazó viszonyom volt egy nárcisztikus nővel akkor majdnem egy éves lejáratást kaptam cserébe a nőtől és a drogos rajongójától aki olyan dolgokat csinált amelyekért simán börtön járhatna. És az exem neki hízeleg. Pedig jó családból származó diplomás nő és nem vmi putris. Tudom hogy nem kellene ezzel foglalkoznom de nem tudom elengedni mert tartósan ment tönkre a lelkem és mivel nem vagyok túl szép ember és népszerű se, és a családi hátterem se a legjobb így nem tudok erőt meríteni. Az is a bajom hogy itt hiába pár emberről van szó... az egész világ így működik és ez csak jobban fáj nekem. Az egyetlen embert aki megértett és beszélt velem azt is elvették tőlem.

tegnap 23:12
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

22

Igaz a sztori. A kérdezőnek volt egy nője, vagy 10 éve, vagy még több, aki megelégelte folyamatos érzelmi zsarolást, narcisztikus viselkedést, megerőszakolást és lelépett. Azóta van egy társa, akivel boldogan él. A kérdező azóta rugózik a témán 10+ év, néha öngyilkossággal zsarol, és egyéb ismerősöket is bevon a játékába, akikről szintén hazudzik össze-vissza, alázza őket.

A kérdező néha csendben van 1-2 hónapig, majd feléled és kezdi előről. Éjelente. Reggel meg törlik a modik szokás szerint.

ma 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

"Direkt nemet mondott d"


Mert beteg volt. És ha valakivel milliószor szexeltél, akkor is erőszak, ha nem akarja.

ma 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Szegény nő, remélem kért vagy fog kérni távolságtartásit a kérdező miatt.
ma 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Soha nem akartam hogy a párja mellől jöjjön az erdőbe hozzám..:D Az egész napos megalázás után annak a férfinak mondtam el az öngyilkos szándékom akiről beszéltem. ő mindenképp segíteni akart rajtam és a Hubert Cumberdale nevű idiótának könyörgött hogy szóljon az exemnek (mert ő az exem seggében van hosszú évek óta) mert csak ő tudja az elérhetőségem és ő tudna csak segíteni tényleg hogy életben maradjak.. De ők ismételten megtagadták a segítséget az exemmel együtt. Ez a gyerek pedig egy olyan ember aki vérfertőző családban nőtt fel, borderline zavaros és súlyos intravénás drogos. Embert is ölt majdnem és a pszichiáter már gyógyszereket írt fel neki amiket nem szed be. Egész nap hosszú válaszokban okoskodik itt az oldalon 4 pipával.
ma 02:00
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha bajod van, hívj szakmabelit. Neked se kellett igazi segítség, csak őket szeretted volna manipulálni. Áldozat akartál lenni, holott minden szörnyű dolgot magadnak köszönhetsz, ami történt veled. Mindenki azt kapja, amit megérdemel.
ma 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Hubertecskének miért nem írjátok hogy minden szörnyű dolgot magának köszönhet? :))))
ma 02:33
 37/40 anonim ***** válasza:
49%
Olyanoknak a szemében ér többet egy drogos f..., akik olyanok is. Ha te miattuk bőgsz, őket akarod a drogostól elhódítani, akkor te sem vagy egy magaströptűen gondolkozó, értelmes, kedves ember.
ma 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Lehet a másikban van szerelem szenvedély odaadás hűség meg izgalmaz az egész.
ma 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Bizonyára sok ilyen tulajdonsága van egy szexfüggő, biszex idegbetegnek akit borderline-al diagnosztizáltak. :D Az a baj hogy nincs ember a földön aki ne őt tartaná jobbnak mert ilyen moslék lett a világ.
ma 03:13
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés és a válaszaid jelentve. ;)
ma 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!