Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ér többet egy drogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ér többet egy drogos deviáns métely mint én?

Figyelt kérdés
Azt kapom az élettől hogy annyira semmibe vagyok véve hogy még egy tényleg minden téren aljadék ember is több elismerést és gyengédséget kap mint én valaha... Ha én az oldalra is kiírtam hogy öngyilkos akarok lenni és könyörögtem hogy beszéljen velem valaki akkor is 0 privátot kaptam. Amikor kiírtam hogy milyen bántalmazó viszonyom volt egy nárcisztikus nővel akkor majdnem egy éves lejáratást kaptam cserébe a nőtől és a drogos rajongójától aki olyan dolgokat csinált amelyekért simán börtön járhatna. És az exem neki hízeleg. Pedig jó családból származó diplomás nő és nem vmi putris. Tudom hogy nem kellene ezzel foglalkoznom de nem tudom elengedni mert tartósan ment tönkre a lelkem és mivel nem vagyok túl szép ember és népszerű se, és a családi hátterem se a legjobb így nem tudok erőt meríteni. Az is a bajom hogy itt hiába pár emberről van szó... az egész világ így működik és ez csak jobban fáj nekem. Az egyetlen embert aki megértett és beszélt velem azt is elvették tőlem.

tegnap 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Kezdődik a műsor..... 🤣🤣🤣🤣

És te vagy a nárcisztikus.

tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal még mindig nem egy napló a személyes hisztijeidnek.
tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal nem alkalmas szakszerű segítségnyjtásra. De léteznek erre ingyensen hívható vonalak, hívd bátran őket.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy mindig idetévedsz újra és újra és újra? Kedves koldus, szakembertől kérj segítséget és ne itt rontsd a levegőt! Mindenkinek jobb lesz így!
tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem ér többet, te sokkal jobb vagy. Ő börtönbe való, semmi reménye, teljesen érthetetlen, miért kap bármi pozitív visszacsatolást.

Te sokkal jobb van!


Na, most már megnyugszol?

tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, szánalmas lúzer vagy!
tegnap 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tud mondani bárki valós és konkrét indokot hogy miért lennék lúzer és miért lenne hiszti a problémám? na és az említett személy miért lenne jobb? Mást se csinál egész nap mint hisztériázik és hergel az oldalon.
ma 00:10
 8/21 anonim ***** válasza:

Menj pszichológushoz.

A "kérdésed" jelentve, mert már sokadjára vagy itt ezzel a nonszensz hisztériával.

ma 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Valaki elmagyarázná, miről van szó?
ma 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Arra még mindig nem jön válasz hogy miért ér bárkinek a szemében bármit is egy drogos rosszindulatú ember...
ma 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!