Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ér többet egy drogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ér többet egy drogos deviáns métely mint én?

Figyelt kérdés
Azt kapom az élettől hogy annyira semmibe vagyok véve hogy még egy tényleg minden téren aljadék ember is több elismerést és gyengédséget kap mint én valaha... Ha én az oldalra is kiírtam hogy öngyilkos akarok lenni és könyörögtem hogy beszéljen velem valaki akkor is 0 privátot kaptam. Amikor kiírtam hogy milyen bántalmazó viszonyom volt egy nárcisztikus nővel akkor majdnem egy éves lejáratást kaptam cserébe a nőtől és a drogos rajongójától aki olyan dolgokat csinált amelyekért simán börtön járhatna. És az exem neki hízeleg. Pedig jó családból származó diplomás nő és nem vmi putris. Tudom hogy nem kellene ezzel foglalkoznom de nem tudom elengedni mert tartósan ment tönkre a lelkem és mivel nem vagyok túl szép ember és népszerű se, és a családi hátterem se a legjobb így nem tudok erőt meríteni. Az is a bajom hogy itt hiába pár emberről van szó... az egész világ így működik és ez csak jobban fáj nekem. Az egyetlen embert aki megértett és beszélt velem azt is elvették tőlem.

tegnap 23:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy? Foglalkozz magaddal.
ma 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Nem mindegy! Szeretném tudni miért működik így a világ. Ő miért kap elismerést szeretetet és én miért nem kapok soha! De még ezen a primitív oldalon is... Nem tudom ő miért nem írta le magát és én miért igen?! Miben több ő? Ha igaznak könyvelünk el minden vádat ami engem ért tőlük még akkor is... Amik róla kiderültek ugyanolyan rosszabbak. Ő mégis megússza azt a gyűlöletet és leköpködést ami nekem kicsi korom óta osztály részem.
ma 00:46
 13/39 anonim ***** válasza:

És az exem neki hízeleg.”:


Ahogy te sokkal értékesebb vagy annál a drogosnál, sok férfi meg sokkal értékesebb nálad, mégse volt egyáltalán barátnőjük sose.


Ahogy írtad:

“az egész világ így működik”

ma 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Senki sem tartozik neked semmivel, kérdező. Ezt kéne megérteni.
ma 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
24%

Sok értékes férfinak van barátnője, más értékes férfiaknak reménytelen a helyzet. Sok értéktelen drogosnak van, más drogosok ugyanazt csinálják és nincs.


A drogos csávó lehet szemét meg minden, de az igazság az, hogy csak azt csinálta, ami jól esik neki. A nőt is el lehet mondani szemétnek, de az igazság az, hogy neki csak a szikra kellett, mint egy 12 éves gyerek, amikor teletömi magát csokoládéval.


A valódi probléma, hogy a hatalom jelenleg a nők kezében van.

ma 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

“Senki sem tartozik neked semmivel, kérdező. Ezt kéne megérteni.”:


Nem. Egy normális társadalomban a normális emberek sikeresek. Ha a kérdező ennyire ki van akadva, annak szinte biztos, hogy komoly oka van.

ma 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Igen, a kérdező, aki megerőszakolt egy fiatal nőt és öngyilkossággal fenyegetőzött; évek óta zaklatja ezt a nőt, ez is már kb a tizedik kérdése a témában.
ma 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
17: Nem ismerem a témát.
ma 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
ma 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Soha nem erőszakoltam meg senkit. Ezt az exem találta ki és egészen a metoo-ig soha eszébe se jutott mondani de akkor ötletet kapott más nőktől és teljesen megnyomorított engem. Meggyalázott szexuálisan és azt nevezi erőszaknak hogy a párjaként én úgy gondoltam hogy megalázó ha engem egymás után vagy 20x elutasít undorodva míg az előtte lévő kis szerelmeinek bármit megtett volna akkor is ha szarba se nézik és ennek fényében nem engedtem el a vágyaim. Öngyilkossággal nem fenyegetőztem csak padlóra kerültem és meg akartam halni. Máskor is próbáltam és ő erről tudott. Felhívtam az utolsó pillanataimban és tudta hogy egyedül vagyok az erdőben és mire készülök és zokogtam is. Ő rám nyomta a telefont. Tudta hol vagyok, küldhetett volna mentőt és a szüleim elérhetőségeit is tudta de nem tett semmit. Kinyomta a telefont és ment csinálni a felszínes kis hobbijait a szülei házában a gyerekszobájában és mérsékelt kiváncsisággal várta hogy megdöglök vagy nem. mert ő ilyen ember. Kicsit sajnálom mert tényleg igaz amit a másfél pipás mond. Talán nem kallódott volna így el ő se ha nem ad a világ korlátlan hatalmat a nőknek és nem engedünk meg mindent is...
ma 01:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!