Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinalja ezt, cikizesbol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt, cikizesbol?

Figyelt kérdés

Egy honapja osszejottem egy ferfival, nagyon tetszik nekem. O 35 eves, tehat nem kisfiu, de viselkedese annal inkabb. A fb profilomra megalazo dolgokat kuld. Nem ertem. Egy szerelmes ferfi komolyan vislekedik a novel vagy tevedek? Mintha le akarna egetni, de ha leeget engem akkor leegeti sajat magat is hogy ilyen baratnoje van.

Varom a hozzaszolasokat!

ui: tudom, hogy nem a facebook donti el a kapcsolatot, de ez mire jo?



2012. febr. 29. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megalázó dolgok? Valami konkrétabbat légyszi'!
2012. febr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

peldaul publikal rolam csunya kepeket, ahol en rosszul nezek ki es alairja, hogy majom. Vagy egy masik kepet es alairja, hogy ka-ka. Nem tunik normalisnak, es nem ertem miert akar megalazni, vagy ez csak valamifele ferfi humor???? En nem tartom viccesnek, hogy az osszes ismerosom latja ezt es fogalmam sincs mit gondolhatnak errol. Egyebkent a facebookot en szinte alig hasznalom, de miota ot ismerem azota eleg aktiv lett a profilom. Bejelolt engem nyilvanosan baratnojenek, tehat kapcsolatban vagyunk a profilon is. Es neha olyanokat ir, hogy hu de szerelmes vagyok, stb zenekkel stb.

Egyebkent eloben is eleg fura, mintha rideg lenne velem. Eloszor ugy gondoltam biztos azert mert meg tul korai, nem akarok en se rohanni inakbb szeretnem ot kiismerni, de nem ertem.

Nem szeretnek csalodni es ezert kerem kulso emberek velemenyet. Ha valaki esetleg mar talalkozott ilyen esettel!

2012. febr. 29. 12:56
 3/16 anonim ***** válasza:
Kicsit beteges, ez vele kellene megbeszélni mindenképpen. Ha nem használ, hogy ne csinálja, akkor nem biztos, hogy megfelelő partnerek vagytok egymás számára.
2012. febr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
"O 35 eves, tehat nem kisfiu" A viselkedése nagyon arra utal szerintem. Nem is értem miért tűröd még a folyamatos alázását.
2012. febr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az oke, hogy viccelodik de ha tullo a hatarokon az mar sok en ugy gondolom. Tudatosan meg akar alazni, nem ertem mire jo ez, kozben meg reklamozza, hogy a baratnoje vagyok/csak facebookon reklamozza, eloben nem/, de ha engem megalaz akkor azzal sajat magat is.

Mar azon gondolkodom, hogy torlom magam, csak jo lenne megerteni ezt a fajta viselkedest. En is ugy erzem hogy ennek nincs ertelme, csak erteni szeretnem.

2012. febr. 29. 13:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez nem humor, vagy gyerekesség, ez a faszi _beteg_.
2012. febr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
En most pont azert irok, mert nem turom, es ezt be fogom vele fejezni, ugysincs ertelme. Csak jo lenne megerteni, hogy mire jo ez a viselkedes. Annyit tudok, hogy par honapja szakitott az exevel, utana eleg koran osszejott velem /az exrol is mastol tudok/. Nem igazan ismerjuk mi meg egymast, de rogton beirta a profiljaba hogy kapcsolatban van velem, es kulon szolt, hogy igazoljam ot vissza /nem szoktam fb-ozni/. Lehet, hopgy csak bosszubol jott velem ossze es udvarolt, hogy mergesitse vele az exet vagy hogy feltekennye tegye ot?
2012. febr. 29. 13:14
 8/16 anonim ***** válasza:
Majom xDDDDDDDD Linkeld be légyszi :D
2012. febr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

inkabb nem!!!

de ez vicces????

vagy en nem ertem a viccet?

ez egy beteg!!!

de vajon mit akar?

:D

2012. febr. 29. 13:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Inkább beteg, de így láthatatlanban elég nehéz eldönteni, linkeld be azt a képet és kiderül:P
2012. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!