Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Most ezt akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most ezt akkor miért csinálja?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést még múltkor írtam ki ezzel a fiúval kapcsolatban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Többen válaszolták azt, hogy tetszem neki. Már én is rájöttem, meg a barátnőim is, mert eléggé feltűnően szokott bámulni a szünetekben.

Ezzel a fiúval nem szoktam túl gyakran beszélgetni. A szünetben mindig vagy a haverjaival beszélget, vagy van az osztályban 2 kihívóan öltözködő csaj, velük szokott foglalkozni. Mármint beszélget meg hülyéskedik.. Egyszer még hallottam, hogy azt mondta (nem nekem, csak meghallottam), hogy mennyire nem bírja azt a csajt, a nyávogását, de erre meg mindig ott van velük... Ez a fiú nem olyan nagy menő csávó, inkább csak aranyos, normális fiú.

Ezt a viselkedését most nem tudom hová tenni.. Most én tetszem neki? Vagy ha nem, akkor miért bámul állandóan? Nem azért, mert feltűnően ronda vagyok, mert akkor más is nézne. Fiúk! Szerintetek miért csinálja ezt?

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett. Köszönöm előre is a választ! :)

15/L (a fiú is 15)


2012. febr. 22. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdéses valószínű tetszel neki de ismered is őt?Nem igazán beszélsz vele és tudod nem mindenki viselkedik ám úgy a suliban ahogyan a sulin kívül ezen gondolkodj el...
2012. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!