Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várnak el a nők Budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el a nők Budapesten a férfiaktól legalább nettó 5-600 ezres fizetést, amikor a meki nettó 215 ezret fizet, és oda se vesznek fel ám mindenkit?

Figyelt kérdés

[link]

Itt van leírva fehéren, feketén. Tehát ez tény, hogy ennyit fizetnek. És az is tény hogy oda se vesznek fel mindenkit, mert alap a jó megjelenés, a pontos érkezés és munkavégzés, az udvariasság, lelkesedés, bizonyos szintű intelligencia, és egy alap-közép fokú angol nyelvtudás. Tehát akármilyen suttyót oda sem vesznek fel. És az is tévhit, hogy ott csak diákok dolgoznak, ez egyáltalán nem igaz, sőt én csak elvétve látok ott olyan fiatalokat akik diákok lehetnének. A legtöbbjük a 30-as éveiben van, sőt sok közöttük a diplomás is állítólag, akiket a munkaerőpiac nem tudott befogadni mert nem versenyképes a szakma illetve egyre kevesebb cég keres bármilyen területre kezdőt/juniort.


Az ilyen férfiaknak hogy legyen barátnőjük, párkapcsolatuk, ha egyszer Pesten már minden nőnek nettó 500-600 ezres igényeik vannak a férfiaktól? És akkor ezek még mindig nem a tipikus gold diggerek, hanem a "normális" nők.


tegnap 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem kéne olyan, aki a mekiben dolgozik. Dolgoztam én is, 16 évesen, aztán kinőttem. Persze, hogy elvárom, hogy keressen minimum 500 nettót, amikor én is keresek annyit, pedig ez életem első teljes állása a diploma után. Nem is tudom, hogy képzelted. Én majd eszem a lazacot, te meg a parizelt? Hova mennénk nyaralni? Vagy majd meghívlak? Hát persze.
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Inkább nem is kell igy nő úgy vagyok vele. Vizműveknél vagyok szerelő, alapból nem sokat keresünk de jönnek még rá juttatások. Viszont sokszor van hogy bejön maszek munka a biztos munkahelyem mellé, villany és viz fűtésszerelő végzettségemmel, olyankor havi 1 millió is meglehet összesen, de egy olyan nőnek aki a pénzre megy ezt nehéz elmagyarázni.
tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Férfiként 1 millió felett keresek, nekem sem kellene nő aki a McDonald's-ban dolgozik.


Nem azért mert szégyen, hanem mert túl nagy a financiális szakadék, ami hosszútávon nem egészséges.


Ha nem is vagyunk 1 szinten, de minimum 600-700 ezret keressen a nő is.


Eltartani nem akarok és nem is fogok senkit.

tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én ennyit keresek, akkor miért ne lehetne ez az elvárásom?
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!