Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten nettó 289 ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nettó 289 ezer forinttal, saját lakás nélkül csajozni?

Figyelt kérdés
febr. 4. 18:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Lehet. Nem ettől függ.
febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Hajrá. Lehetőleg ne három nyelven beszélő tip-top jogász csajokat találj be, de amúgy szerinted a Havanna lakótelepen, Csepel vagy a Nyolckerben mindenki nettó félmillióval csapatja?
febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Bármi lehetséges. Egy próbát mindenképp megér.
febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
3%

Ez heti fizu?

Vagy kell érteni?

Elég soványnak tűnik ha ezért dolgozol 40-50 órát.

Ne haragudjál de szerintem egy mai nő kinevetne ennyivel max nem arcodba de a hátad mögött az tuti.

febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%
Ebből amugy hogy élsz meg??? Mi nem élünk nagylábon, de pl most rendeltem az ecofamilyről 60 ezerert tartós élelmiszert, meg háztartásincuccokat 😳 de az auchanban ugyanennyit hagytam ott tegnap
febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%

4

Családok ezrei, tízezrei élnek ilyen nyomorúságos körülmények közt. LEHET csajt találni, csak nyilván olyat, aki hasonlóan nyomorog.

febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%

Ennyiből csajt?

Ne röhögtess már még a putritelepen Ózdon is kinevetnének ennyivel.Röhej hogy valaki ennyiért képes még melózni.

febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
43%

7

Ezen a ponton már csak valóságtagadó troll vagy...

febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%

Az 1-es vagyok.

Továbbra is az a válaszom, hogy igen lehet, aki normális és főleg aki hasonlóan ennyit keres.

febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
5. mennyit zabáltok?
febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!