Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose volt barátnőm 37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt barátnőm 37 éves vagyok reménytelen eset vagyok?

Figyelt kérdés
ma 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Térj meg, és az idős hajadon nők bomlani fognak utánad, szinte még ők tesznek neked házassági ajánlatokat. :)
ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Még ne add fel.


Jó frizura, divatos ruha és elmenni szórakozóhelyre (akár egyedül), odamenni csajokhoz beszélgetni és megbeszélni egy randit az egyikkel.


Hajrá.

ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2 az nagy pofára esés lesz, mikor voltál utoljára buliban 20 éve?
ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2


Ez egy nagyon jó ötlet, ha jól nézel ki.


Tudod ez amit leírtál valójában tényleg ennyire egyszerű, csak 2 kifutása lehet a dolognak, és most vázolok egy olyat, hogy a pozitív kifutást megszórom negatív viselkedéssel, a negatív kifutást pedig pozitív viselkedéssel.


1.

Jól néz ki a férfi, de eléggé szégyellős és ügyetlen, összeakadnak a szájában a szavak, nem túlzottan megy ez neki, de azért csak sikerül odamenni egy nőtársasághoz megkérdezni a Julcsit, hogy lenne-e kedve meginni vele egy italt. Julcsi pedig kuncogva néz a barátnőire, akik majd ösztökélik, hogy persze, naná hogy megy veled a Julcsi, és a barátnők szerint is kis cuki a pasi, hogy ilyen kis félénk, de mégis nagyon bátor!


2.

Nem néz ki jól a férfi, de pacek a frizkó, élére vasalt az ing, magabiztos, odamegy Julcsiékhoz, löki a dumát, látszik, hogy nem ma kezdte, nem tudod kizökkenteni, minden egyes mondatából árad a magabiztos, erős, férfiak kisugárzás, megkérdezi, hogy inna-e vele egy italt. Julcsi ránéz a barátnőire, azt mondja, hogy "köszi, de nem". Majd megbeszélik egymás között hogy "ew, ez creepy volt, mégis mit képzel magáról ez a gyökér"?


Úgyhogy jó a tipped, viszont csak és kizárólag a külsődön múlik, hogy ki az aki elmegy veled. Nem dugni vagy fel a lakásodra, hanem inni egy italt.


Ha jól nézel ki, lehetsz bármilyen böszme, te mindig a cuki srác leszel, aki aranyos hogy próbálkozik.


Ha nem nézel ki jól, te leszel a creepy nagyképű, de senki sem érti mire fel vagy nagyra magaddal.

ma 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig egy béna fsz voltam, de mégis lett csajom, nem is egy.
ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!