Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, volt már nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már nálatok ilyen ziccer?

Figyelt kérdés

Hogy haveroknak való megfelelés miatt elszalasztottatok egy lányt, aki amúgy tetszett volna, akivel össze is tudtatok volna jönni.


A helyzet a következő: egy normális lány egy társaság mondjuk csak pár tagjával szimpatizál, a többivel nem. A társaság ugye emiatt leszólja, és ha a fiú viszonozná ugye a szimpátiát a lány felé, akkor rögtön megszólnák. Ehelyett a fiú inkább benyalva a társaságnak inkább kihagyja az egészet, pedig tetszett neki a lány és ő is a lánynak.


ma 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*De szoval azt a srácot speciel megertettem munkahelyen miert nem kezd velem. Hisz forditva is ez ment. Hogy jobb is meghuzni nekem is magam ilyen legkörben.
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8.voltam
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt hívják igazi gyávaságnak és valódi önsorsrontásnak. Nőj fel.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!