Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, volt már nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már nálatok ilyen ziccer?

Figyelt kérdés

Hogy haveroknak való megfelelés miatt elszalasztottatok egy lányt, aki amúgy tetszett volna, akivel össze is tudtatok volna jönni.


A helyzet a következő: egy normális lány egy társaság mondjuk csak pár tagjával szimpatizál, a többivel nem. A társaság ugye emiatt leszólja, és ha a fiú viszonozná ugye a szimpátiát a lány felé, akkor rögtön megszólnák. Ehelyett a fiú inkább benyalva a társaságnak inkább kihagyja az egészet, pedig tetszett neki a lány és ő is a lánynak.


ma 11:32
1 2
 1/13 lámlámnahát válasza:
72%

kedves kérdező


ha ennyire nyomorék a srác, akiről szó van, hogy kihagyott téged, azért, hogy a hulladék haverjainak megfeleljen, maximum csak örülhetsz, hogy így alakult.


épelméjű ember nem rakja prioritásban a punci elé, a sörözést

ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Munkatarsaim ilyenek. Amiert a redvás öreg főnökük nyomul ra ill molesztal a többi mégcsak udvarolni se mer.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*rám
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lámlámnahát válasza:

#2


1) miért nem hagyod ott az ilyen munkahelyet?

2) miért akarod, hogy a munkatársaid udvaroljanak neked?

ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2 ilyen eset is volt. Udvaroltak ugye a hangosabbak a maguk undorító módján, erre akvel valóban tetszettünk egymásnak az a "hierarchia" miatt egyáltalán nem kezdeményezett
ma 11:54
 6/13 anonim ***** válasza:

5.pontosan.

A pasik közt kimondatlanul is hierarchia van. A vezérnek van joga nyomulni. Meg stb. Es inkabb le is mondanak a csajrol.


Nekem olyan is volt akinek a haverjai nem fogadtak el engem hanem gúnyoltak aláztak.

Hát inkább elhagyott az illető mert nem bírt már tovább égni miattam meg a haverjaival szemben tartanina hátát.

ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 lámlámnahát válasza:

#5


erre van egy nagyon egyszerű megoldás is ám. szépen elvonulsz, és előtte küldesz egy egyértelmű kis jelet az illetőnek, hogyha van kedve veled beszélgetni kettesben, akkor jöhetne utánad.

nem kell a szarszagban pislogni egész este, és csimpánzok erőlködését elviselni.

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Mert tetszett volna az egyik srác meg néz is meg kozvetlen is a viszonyunk. De amikor ott van a fonok munkatarsai, elkezd ő is degradálni beszólni előttük. (Mivel utál a főnöke mert leráztam)a főnökének nyal.

Munkahelyféltés van.

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#1 szerintem maguk között általában azt vallják hogy a sörözés fontosabb mint a punci, és hogy nők miatt ők nem konfrontálódnak. Végül mégis annak lesz nője aki ebből kilép, de szomorú abba belegondolni hogy hány férfi nyugtatja magát az ilyen "barátaival" elesve kapcsolatok lehetőségétől.


#8 Aki degradál is ilyen emberek miatt azt nem kell sajnálni egyáltalán

ma 12:35
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Ma már levegőnek veszem es átmentem vele "üzletbe", tehat ha segit nekem a munkámban akkor en is neki, amugy levegő.

De belegondolva azokba akiket munkan kivul ismerek meg azokrol soha nem tudom meg azt hogy pénz munka vagy a főnöke miatt siman hátat forditana e nekem.


Lehet a sajat baratom is kidobna ha mondjuk egy jo vagy olyan munkahelyrol lenne szó ahonnan nem akarná hogy kirúgják.


Sőt igy mwr volt is kaocsolatom csak kicsit maskepp.

Foleg női munkahely volt tele idos klimaxos nokkel en fiatal kis vekonyka lány. Egy volt egy pasi a másik reszlegen.

Hát amikor egyutt volt szunetekben mindenki komoly a pasi se mert hozzam se szolni mert szétalázták volna az asszonyok hogy na hajt a kiscsajra, meg en se mert nem akartam mobbingit se hogy a munkahely 1 szem pasija engem akar. Mas nők ilyenert "széttépnének" plane az ilyen kaliberek.

Egy szot nem beszeltunk soha egymással, kukon jartunk haza a legmesszebb alltunk egymastol is.


Aztan elteltek evek már rég más munkahelyen volt o is en is aztan random veletlen talalkoztunk egy szórakozohelyen. Na akkor robbant minden. Rengeteget beszéltunk heves csókok azonnal olyan ölelések tapadás mintha háboru után látjátok egymasr végre aztán nála pirkadataig szexeltunk abba se tudta hagyni volt vagy 10 menetes is(es nem túlzok) a millio rengeteg addig egymas felé elfolytott vágy elemi erővel tört fel bennünk.


hu aztán mennyi eter sztorink is volt. Mikor pl udvarolt egy masik voltam annál is fent, aztan kiderult hogy a párom lakotársa de nekem nem esett le hogy ugyanabban a lakásban vagyok(masik szobában stb voltunk)es nem ertette hogy az istenbe hivom en őt fel a lakotársa telójáról. En meg nem is tudtam hogy a masik pasi a lakotársa akitol elkértem a telot. De a másik pasi se tudta hogy a lakótársával járok!🤣


Azta annyi élmény kavarás meg minden volt abban a kapcsolatban hogy leirhatatlan is:)

ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!