Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars-ból melyik szerepl...

A Star Wars-ból melyik szereplőt tartjátok a leginkább elpazaroltnak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok akiben sokkal több potenciál lett volna, de alig kapott játékidőt, gyorsan megölték vagy épp csak simán nem csinált semmit, nem történt vele semmi érdemi. Aki összességében egy kihagyott ziccer, egy elpazarolt lehetőség volt. Nektek ki az aki ilyen? Tuti mindenkinek van egy pár.

2022. okt. 25. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Jabba
2022. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ki? Ez nehéz kérdés csak a filmekre korlátozódunk akkor nem igazán tudok mondani max Qui-Gon vagy Boba (a book of boba fett-röl nem beszélünk)


Amúgy meg az sw összeségét nézve szerintem nem is egy karakter hanem a régi Köztársaság fénykora előtti sith-ek mint Darth Bane, Raven (bár ő technikailag nem sith) , Malgus, Darth Nihilus , Lord Vitate (bár itt sokan legendákba tartoznak de nagyon sokat hozzá adnának az sw kánonhoz csak be kéne látni a Disney-nek hogy a star wars legérdekesebb időszaka a high republic előtti több tízezer éves időszak mivel ezekben az időkben alakult jedi rend a sithek ebben az időben váltak ki a köztársaság is majd 10 ezer éves


(Mondjuk már kezdik belátni hogy nem is olyan hülyeség a legendákból átvenni dolgokat pl az Andor-ba említik a Rakatákat akik még az sw történelem mondhatni ókoraba éltek .



Szóval nekem nem is épp karakterek hanem bizonyos érák hiánya az ami kihagyott

2022. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Luke az új trilógiában
2022. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Meg amúgy Snoke-ot se kellett volna megölni akkor lehetett volna jó a kilencedik rész
2022. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
4# éppen ezt a drága Rian-al kellett volna megbeszélnie a J.J ámbánscetnek hogy haló elkezdtem építeni a karaktereket és egy story-t erőltesd már meg magad és próbáld követni a történetet az én koncepciómmal . Vagy kenedy hóhér kisasszonyt kellett volna eltüntetni a star wars közeléből is mert érdekes amibe nincs benne a keze (rebels,zsivány egyes,mandalorian,CW 7.évad,Andor) az jó is lesz csak épp a lényeg a trilógia sikerült kicsit ramatyra
2022. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Azért imádtam ahogy a Mandalorianban ábrázolták Luke-ot mert szerintem mindenki úgy akarta volna látni már a trilógiában is nem egy lepukkant cinikus öregemberként.
2022. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

"érdekes amibe nincs benne a keze (rebels,zsivány egyes,mandalorian,CW 7.évad,Andor)"


Alátámasztanád ezt valami forrással, hogy ezekben nincs benne a keze? Csak mert amúgy ha nem tudnád, ő a Lucasfilm elnökasszonya, és ezeknek a műveknek is stáblistáján is ott virít a neve, mint Executive Producer, csakúgy mint a 7-8-9-nél.

2022. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

7# képzeld az egy dolog . Tudom neked biztos új infó de lucas is csak állását adta sok dologra amíg övé volt a lucasfilm pl a clone wars-ba nagyon minimálisan segédkezett.


Amúgy meg ezekbe meg annyira van benne kennedynek (nem nem annak csak mielőtt valaki félre érti) mint lucas-nak az előbb említett CW-ve szóval ennyi

2022. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

8: Aha. Tehát nem tudod alátámasztani semmivel, hogy azokban kevesebb (sőt, te konkrétan azt írtad, hogy zéró) szerepe volt, mint a 7-8-9-ben :) csak tudnám, hogy akkor miért állítod ennyire magabiztosan.


Nem tudom azzal tisztában vagy-e, hogy pl. a Rouge One egy kb akkora költségvetásű film volt, mint a 7 vagy 8. De biztos, annak az embernek, akinek az elsődleges feladata, hogy a Lucasfilm pénzügyileg sikeres legyen, nem volt semmi beleszólása egy 250 millió dolláros film elkészítésébe :)))


És az neked megvan, hogy Dave Filoni és Jon Favreu rendre elmondják nyilatkozatokban, hogy mennyire fantasztikus Kathleen Kennedy-vel dolgozni?


Nem barátom, nekem nem új infó Lucas tevékenysége, ellenben te úgy látom nem érted, hogyan működik egy ilyen vállalat...

2022. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

"És az neked megvan, hogy Dave Filoni és Jon Favreu rendre elmondják nyilatkozatokban, hogy mennyire fantasztikus Kathleen Kennedy-vel dolgozni?"


Ja hát ha kell még nekik munka akkor biztos ezt mondják. Szerinted azután hogy pl Mark Hammil is szarrá ócsárolta a folytatás trilógiát a hasonló gondolkodású filoni szimplán szimpátiából istekíti kennedy-t?


Amúgy meg nem ez volt a kérdés (de mindig jönni kell valakinek aki okoskodik)

2022. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!