Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érdemes ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes ismerkedni egy discoban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elkezdtem szórakozóhelyekre járni ismerkedés céljából. Úgy érzem valahogy ez nem az én területem de próbálom kihozni magamból a legjobbat. Olyan helyeken ahol hangos a zene és beszélgetésre nincs nagyon lehetőség azon kívül, hogy a fülébe súgok 2 szót a másiknak, hogy érdemes ismerkedni? Kinek melyik taktika jön be? (21F)
ma 09:04
 1/8 anonim válasza:
29%
Fogd meg a seggét. Ha felpofoz akkor nem nyert.
ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Menj oda és próbálj vele táncolni, esetleg hívd meg egy italra. Ha nem hajt el, lehet lenne esélyed valamire.
ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Hogy nézel ki?


Ha magas és vézna vagy elfogadható arccal, akkor riszálj oda egy táncoló lánytársasághoz, ott biztos lesz, amelyik a többi visongása közben elkezdi dörgölni hozzád a seggét. Ha elfogy a piája, hívd meg egy újra, aztán hagyjátok ott a partit meg a többi csajt, és maradjatok kettecskén.

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magas az nem vagyok éppen 175 cm, de az arcommal és a testalkatommal nincs probléma. Ezt a csendben odatáncolok valakihez dolgot egy kicsit meh szituációnak érzem, de úgy gondolom csak bátorság kellene és utána megy ami megy.
ma 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Hány kg vagy? Fax? Zseton?
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésről Mr. Bean esete ugrott be. 😂

https://www.youtube.com/watch?v=dT6cVXIo3aY

Amúgy diszkóban szinte lehetetlen az ismerkedés. Mondhatni még annak is nagyobb az esélye, hogy egy zsebtolvaj riszálás közben rabol ki.

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van még disco?
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es


Meh vagy sem, az elfogadhatóan kinéző pasik így űzik az ipart.


Vigyázat: nyomi lúzerek ne próbálják ki, mert örülhetnek, ha csak válogatott szitkokat kapnak a csajoktól, rosszabb esetben a kidobó is befigyelhet!

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!