Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő első randin arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő első randin arról beszél hogy nekem mit kéne csinálni a nem pedig magáról, az red flag?

Figyelt kérdés
ma 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Esélyes, hogy folyamatosan kritizálni fog. Érdmes így folytatni bármit is? Szükséged lenne megfelelési kényszerre egy életen át?
ma 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan mondta hogy mit kéne csinálnod, vagy csak tisztázta az alapvető elvárásait egy kapcsolatban? Mert ha a második akkor nyugodtan megtehetted volna te is, ez nem egy rossz dolog.
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem nem ez történt kapcsolaton kívüli dolgokról beszélgettünk és ez lett a témája én viszont azt vártam el hogy vagy magáról beszél vagy akármiről de nem arról hogy szerinte mit kell csinálnom onnantól kezdve abban a helyzetben

.

Valahogy gyanús hogy az a helyzet lenne amikor állandóan az a téma utasítatás veszély nyergetés azt hiszem ezt hívják control kényszernek. Itt csak kicsit olt zavaró de úgy vagyok vele hogy nem akarok belekötni minden apróságba de valahogy nem tetszik stimmel és gyanús hogy ez egy kontroll kényszeres kapcsolat lenne. Próbálom nektek megfogalmazni nem megy könnyen, talán sikerült.

ma 08:11
 4/8 A kérdező kommentje:

*Valahogy gyanús hogy az a helyzet lenne amikor állandóan az a téma utasítatás veszényelgetés azt hiszem ezt hívják control kényszernek.

Itt csak kicsit volt zavaró de úgy vagyok vele hogy nem akarok belekötni minden apróságba de valahogy nem tetszik nen stimmel és gyanús hogy ez egy kontroll kényszeres kapcsolat lenne. Lehet hogy kifogtam egy kontrollól kényszeres nőt és most kéne abbahagyni pontosabban el se kezdeni. Próbálom nektek megfogalmazni nem megy könnyen, talán sikerült

ma 08:13
 5/8 A kérdező kommentje:
1. Nem is kritizálás inkább arról van szó hogy van olyan ember aki folyton meg akarja mondani hogy a másik mit tegyen. Inkább ilyen vezényelgetés, vagy mi erre a jó szó...
ma 08:14
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Akkor írd le talán konkrétabban, mi volt a téma mert ez így tényleg zavaros kissé.
ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Elég zavaros elme vagy.
ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En se tudom így elképzelni miről lehet szó. Írj példát.
ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!